Imprezy w lokalach, klubach, a nawet w plenerze – wszystko to już było. Szukasz niebanalnego pomysłu na miejsce, w którym możesz urządzić imprezę? Mamy dla Ciebie propozycję miejsca, które będzie przy okazji główną atrakcją Twojej imprezy. Jesteś ciekawy o czym mowa?

Z czym kojarzy Ci się autobus? Z latami spędzonymi w szkole, wycieczką nad morze w latach młodości, a może ze środkiem transportu, którym codziennie dojeżdżasz do pracy? Autobus może być także doskonałym miejscem na zorganizowanie imprezy! Imprezobus to doskonała atrakcja, która zaskoczy niejednego z Twoich gości!

Imprezobus – co się w nim kryje?

Co tak naprawdę kryje się pod nazwą imprezobusa? Czy jest to zwyczajny autobus? Absolutnie nie! Jedynie z zewnątrz przypomina on te autobusy, które znasz z codziennego życia. Jego wnętrze z kolei różni się diametralnie. Co takiego w sobie skrywa?

Wyobraź sobie, że wchodzisz do autobusu, który w środku nie odbiega niczym od wnętrz najlepszych klubów. Czerwony dywan na podłodze, wygodne, skórzane kanapy, szklane stoliki, miejsce do tańczenia lub pokazów pole dance, a nawet… bar! Do tego profesjonalne nagłośnienie i przykuwające wzrok oświetlenie w kolorach tęczy. W imprezowym autobusie znajdziesz wszystko, czego potrzeba do rozkręcenia najlepszej imprezy.

Podczas trwania imprezy o dobrą zabawę zadba profesjonalny DJ, który rozgrzeje Twoich gości najgorętszym hitami. O to, by nie zabrakło Wam najlepszych drinków zadba z kolei barman. Swoją imprezę możesz urozmaicić na przykład pokazem pole dance. Istnieje również możliwość wynajęcia fotografa, który uwieczni najgorętsze momenty imprezy na zdjęciach.

Imprezobus to doskonała atrakcja na mniejsze imprezy w gronie bliskich znajomych. Autobus nie dysponuje tak dużą powierzchnią, jak kluby. Imprezobusy najczęściej wynajmowane są na urodziny, wieczory kawalerskie czy wieczory panieńskie.

Impreza w autobusie z Whatevent

Pomysł zorganizowania imprezy w autobusie Ci się spodobał? Skontaktuj się z nami, a dostarczymy najlepszy imprezobus w dowolnie wskazane przez Ciebie miejsce. Zadbamy również o profesjonalną obsługę Twojej imprezy – DJ-a, barmanów, tancerki. Jesteśmy przekonani, że będzie to niezapomniana noc pełna wrażeń!