Scenariusz imprez andrzejkowych najlepiej sprawdza się w Dworkach lub Zamkach. Wiadomo, stare mury same w sobie są atrakcją i dodają miejscu tajemniczości. Równie dobrze imprezę andrzejkową można jednak zrealizować w każdym innym pomieszczeniu np. w sali hotelowej lub też w restauracji, przygotowując odpowiednią scenografię czy dekoracje przy niższym budżecie eventu. Dużą rolę odgrywa również dobrze dobrana muzyka.

Andrzejkowy klimat

Nasza agencja eventowa w wielu projektach mierzy się ze spełnianiem oczekiwań i budowaniem atmosfery. Klimat imprezy to jedno z trudniejszych zadań dla organizatora eventu. W celu wprowadzenia gości w daną tematykę musimy skupić się nie tylko na wystroju, ale przede wszystkim na efektach specjalnych. Ważne jest efektowne i właściwe dla wydarzenia oświetlenie. Dodatkowym elementem sprzyjającym atmosferze jest nastrojowa muzyka.

Sceneria na Andrzejki

Andrzejkowy wieczór większości z nas upływa na wróżbach i magicznych sztuczkach. Bez wątpienia sceneria przygotowana na tę okazję powinna być przepełniona tajemniczością. Mroczny charakter zbudujemy za pomocą dużej ilości świec- pamiętajmy o przygaszeniu praktycznie wszystkich świateł. Specjaliści z Whatevent budując taką scenografię skupiają się na każdym detalu. Najlepszym miejscem dla takiego wydarzenia będą wszelakie piwnice czy winnice. Warto zadbać by wystrój i dekoracje skupiały się raczej na ciemniej kolorystyce. Andrzejki to wieczór duchów, dlatego też nie może ich zabraknąć. Zadbajmy o mroczne obrazy na ścianach i imitacje takich stworów. Sceneria na Andrzejki powinna być również praktyczna z tego względu, iż goście będą się przemieszczać i wykonywać różne wróżby. Ważnym elementem takiej scenerii będą również stroje i charakteryzacje dla uczestników. Przygotowując przebrania dla każdego z gości pozwoli im na wejście do świata magii w pełnym wymiarze. Nasza firma charakteryzuje się pełnym profesjonalizmem, dlatego też warto powierzyć nam zbudowanie takiego eventu. Aby atmosfera dopisała, a goście aktywnie uczestniczyli w zabawach potrzebny jest nie tylko klimat, ale i kompetentna i umiejętna organizacja. Andrzejki są wyjątkowym wydarzeniem, dlatego też warto zadbać o wcześniejsze rezerwacje i projekty.