Od pewnego czasu media i specjaliści nieustannie przywołują statystyki, które wskazują zwiększającą się masowo wśród coraz młodszych ludzi tendencję do prowadzenia stresującego trybu życia. Oczekiwania bliskich, presja społeczna, wymagająca praca, brak czasu na zadbanie o swoje zdrowie – te wszystkie czynniki nasilają niestety poziom stresu w poszczególnych momentach w trakcie nawet jednego dnia. Podwyższający się ciągle kortyzol, czyli hormon stresu, w procesie długofalowym jest w stanie przyczynić się do poważnych chorób. Jako team leader z pewnością zdajesz sobie sprawę, że Twoi pracownicy również potrzebują chwili oddechu, oderwania od codziennej gonitwy i obowiązków. Wycieczki firmowe mogą być świetnym pretekstem do wyprawy wypoczynkowej dla ciała oraz umysłu. Naszą propozycja jest wyjazd polegający na pieszych wędrówkach trasami Kotliny Kłodzkiej – niezwykle malowniczego terenu górskiego, rozciągającego się w Sudetach.

 Kotlina Kłodzka – tajemnicza kraina geograficzna

Kotlina Kłodzka to region mający wiele do zaoferowania zarówno amatorom trekkingu, jak i bardziej rekreacyjnego wypoczynku. Trasy są przeznaczone dla osób bardziej stawiających na wytrzymałościowe doznania, ale również dla tych, które lubią po prostu piesze wędrówki i piękne krajobrazy. W zależności zatem od poziomu zaangażowania, a także sprawności fizycznej członków Twojej firmowej drużyny, każdy z nich będzie mógł wybrać coś dla siebie z listy naszych inspiracji dla harmonogramu wyjazdu. Oto jak się ona prezentuje:

  • rezerwat przyrody Błędne Skały – trasa p małym stopniu trudności, przebiegająca pomiędzy szczelinami ukształtowanymi przez bloki skalne, tworzącymi labirynt,
  • Przełęcz Sokołowska-Łomnicka Równia- Barć-Huta – długość: 8, 3 km, żółty szlak PTTK,
  • wyprawa na masyw Śnieżnik – najwyższy szczyt,
  • wizyta w Jaskini Niedźwiedziej – podziwianie polodowcowych form ukształtowania terenu, stalagmitu i stalaktytów,
  • zwiedzanie Kłodzka (twierdza, zabytkowy most gotycki),
  • wieczór w lokalnym stylu: z regionalnymi przekąskami, ciepłymi napojami, grzanym winem oraz piwem

Jeżeli uważasz, że powyższa propozycja spełnia warunki idealnej wycieczki firmowej w Twoim mniemaniu, skontaktuj się jak najszybciej z nami! Będąc instytucją o wieloletnim doświadczeniu w organizacji wielu przedsięwzięć przeznaczonych dla firm, jesteśmy w stanie zapewnić Tobie oraz Twojemu zespołowi gwarancję satysfakcji z zaplanowanego przez nas wyjazdu.