Meksykański wieczór pełen ekscytujących momentów

Ola Amigo ! Czy chciałbyś przeżyć mega imprezę w gorącym klimacie, gdzie Tequilla leje się strumieniami a na parkiecie szaleją piękne Meksykanki ? Zbierz ekipę i skontaktuj się z nami. Z przyjemnością zorganizujemy dla Was niezwykły wieczór pełen wrażeń.

Przygotujemy najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy a nasz DJ – Amigo zapewni najwyższej jakości oprawę muzyczną.

Stworzymy również wspaniały wystrój. Sceneria, jaką Wam zaprezentujemy, obejmuje m.in.: sztuczne ogromne kaktusy, bambusowe płotki, papugi na sztucznych palmach, porozwieszane na krzesłach kolorowe sombrera, beczki a na nich ostre papryczki oraz na ścianach fototapety i zdjęcia prezentujące mieszkańców i gorące, słoneczne zakątki Meksyku.

Nawet personel i animatorzy wystylizują się na rodowitych mieszkańców Meksyku. Kelnerki i hostessy przywdzieją piękne, długi suknie i kwiatowe chusty. Natomiast kelnerzy, konferansjer i DJ wykorzystując poncha i sombrera zmienią się w prawdziwych Amigos.

Niezwykłe atrakcje w meksykańskim stylu

Czeka Was wieczór pełen fantastycznej zabawy i ekscytujących konkursów.

Na początek imprezy otrzymacie zachowane w meksykańskim klimacie stroje i gadżety.

Do zabawy przy gorących rytmach porwą Was profesjonalni tancerze oraz konferansjer, który poprowadzi całą imprezę.

Nie zabraknie również meksykańskich trunków i przekąsek. Barmani nauczą Was jak stworzyć kilka bombowych drinków m.in.: Margaritę w meksykańskim wydaniu.

Z pewnością ogromne wrażenie zrobią na Was konkursy. Poniżej prezentujemy niektóre z nich:

  • Sztafeta Sombrero – bieg z przeszkodami, w którym zawodnicy muszą przenieść piłeczkę do wyznaczonego punktu. Do dyspozycji mają jedynie ronda kapeluszy sombrero.

  • Piniata to popularna meksykańska zabawa, która polega na rozbiciu zawieszonego na suficie dzbanka z nieskodzianką w środku. Zadanie wbrew pozorom nie jest takie proste, ponieważ zawodnikom zostaną zasłonięte oczy.

  • Nachosowa Wieża – zadaniem jest zbudowanie z chipsów jak najwyższej wieży.

  • Mexico Dance – każdy śmiałek będzie mógł przetestować swoje umiejętności taneczne w takich stylach jak: mambo, chacha, jive, rumba.

  • Mexico Singo – zadaniem jest odgadnięcie jak największej ilości tytułów meksykańskich przebojów.

  • Konkurs przyrządzania meksykańskich drinków.

  • Kokosowe zbijaki – zabawa polega na rozbijaniu kręgli. Dla utrudnienia i urozmaicenia konkursu zamiast tradycyjnych kul użyjemy kokosów.

Na zakończenie najlepsi Amigos otrzymają autentyczne poncha i sombrera prosto z Meksyku.

Serdecznie zapraszamy !