Eventy są organizowane dla dużej ilości osób. Chcąc zadowolić wszystkich uczestników imprezy i dotrzeć do nich z prelekcją między wystąpieniami na scenie głównej, warto zastosować dodatkowe telebimy, które zaprezentują to, co się dzieje na wydarzeniu, nawet wtedy, kiedy goście eventu nie będą uczestniczyć w prelekcjach na sali głównej.

Gdzie zamontować telebimy na evencie?

Wybór telebimów powinien być oczywisty w kwestiach eventu. Nie zawsze tak jest, i uczestnicy, którzy muszą wyjść z sali głównej, gdzie wszystko jest organizowane, a także ci, którzy nie mogą bezpośrednio być na sali, np. firmy, które są współuczestnikami imprezy i wystawiają swoje branże na stoiskach jako sponsorzy i goście zaproszeni na event, nie mają możliwości skorzystania z prelekcji odbywających się na sali głównej. Aby temu zaradzić, telebimy powinny być zamontowane w przestrzeni odbywania się stoisk wystawienniczych i wszystkich atrakcji, w tym także jako telebim zewnętrzny, dzięki któremu osoby palące czy spóźnione, stojące w kolejce za dodatkowymi posiłkami mobilnych Food Trucków czy korzystający z atrakcji na zewnątrz jakie przygotował event, nie będą musiały tracić przekazu jaki odbywa się na sali głównej, który jest skierowany do wszystkich osób przybyłych na imprezę. Telebimy umożliwią także trzymanie się programu prelekcji przez gości, więc nawet jeżeli ktoś nie skorzysta z całkowitego oglądania tego co się dzieje na scenie za pomocą telebimów zewnętrznych, będzie mieć poczucie że dotrze z powrotem na salę, na wykład, który jest dla danej osoby bardzo ważny i oczekiwany.

Gdzie jeszcze powinny znaleźć się telebimy i dlaczego warto je zastosować?

Telebimy powinny się znaleźć także na bocznych ścianach przy głównej scenie, szczególnie wtedy kiedy, sala jest bardzo duża, a występujące osoby z dalekiej perspektywy są mało widoczne dla widzów obserwujących wykład lub prelekcje z drugiego końca sali. Zbliżenie obrazu w postaci telebimu, umożliwi zobaczenie twarzy prelegentów z bliska, bez konieczności siedzenia w pierwszym rzędzie. Wszystkie rozwiązania z telewizorami umożliwiają swobodę użytkowania przestrzeni i dają wiele funkcjonalności uczestnikom i organizatorom, którzy nie mogą bezpośrednio korzystać z zaplanowanych prelekcji, jak np. osoby pilnujące porządku czy firmy współpracujące i obsługujące swoje stoiska.