Kilkudniowy wyjazd firmowy do Nowego Targu

2021-10-06T00:35:54+02:0005 października 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Nowy Targ to miasto położone w województwie małopolskim. Jego historia sięga aż XIII wieku, więc stało się świadkiem wieku wydarzeń historycznych, jak najazd Tatarski, nadanie licznych przywilejów przez władców Polski, najazd szwedzki, czy epidemie. Jednak mimo wszelkich zbójeckich aktów, które musiało znosić, przetrwało do dziś – wprawdzie w zmienionej firmie, jednak tak samo ciekawe. Ze względu na bogate tradycje historyczne i walory estetyczne, warto je odwiedzić i zaczerpnąć ze studni doświadczeń. Jeśli jesteście ciekawi, jak współcześnie wygląda jedno z najstarszych polskich miast, a także lubicie walory estetyczne i krajobrazy przyrodnicze, serdecznie zapraszamy na kilkudniowy wyjazd do Nowego Targu!

Lista atrakcji, która czeka na Was w Nowym Targu:

  1. Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego
  2. Szlaki turystyczne
  3. Zabytkowy Kościół pw. Św. Anny
  4. Bór na czerwonem
  5. Polana Łapsowa Niżna

Dlaczego warto wyjechać do miasta na kilka dni?

Każdy ośrodek miejski ma to do siebie, że ogromem swoich propozycji może przytłoczyć. Zazwyczaj się wtedy zastanawiamy, którą z atrakcji warto zobaczyć dokładniej, a które zostawić na „inny raz”. Często się jednak zdarza, że kolejna okazja jest odwlekana, albo niemożliwa. Dlatego warto od razu podjąć decyzję o kilkudniowym wyjeździe do jednego miasta, aby poznać całą jego okazałość w jednej odsłonie bez obaw, że pominie się niektóre ważne dla miasta atrakcje.

Niezależnie więc od tego, czy szukacie wyjazdu firmowego dostarczającego nowe wrażenia, czy też nie, polecamy Wam wyjazd do Nowego Targu. Być może odkryjecie tam nową wiedzę dotyczącą wydarzeń historycznych, nowe wrażenia i nową perspektywę na przyszłość. Nasza firma zajmie się kompleksową organizacją całego wyjazdu – zarówno dla małej, jak i dużej grupy. Warto odkrywać to, co rodzime, bo przecież „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Jeśli macie pytanie, dotyczące szczegółów technicznych, czekamy na Wasze wiadomości mailowe czy kontakt telefoniczny.  Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE