Lata dwudzieste na Zachodzie zachwycały blaskiem i kolorem imprez. Świetnie pokazuje to na przykład film Wielki Gatsby w reżyserii Baza Luhrmanna. Ale co stoi na przeszkodzie, by poczuć się jak Leonardo DiCaprio grający Jaya Gatsby’ego i zorganizować niezapomnianą imprezę w podobnym klimacie?

Przepych z Wielkiego Gatsby’ego przeniesiony na Twoją imprezę

 Siłą tego filmu jest między innymi zniewalająca z nóg scenografia imprez w domu tytułowego bohatera. I możesz spokojnie zainspirować się nią przy organizacji własnego przyjęcia. Wykorzystaj błyszczące anielskie włosy, dzięki którym całe pomieszczenie będzie mienić się w kolorach. Zapal dużo świec, które dodadzą eleganckiego klimatu. Włącz również lampy, dzięki którym rozbłyśnie sala do tańca. Możesz na tę wyjątkową okazję wynająć na przykład willę z basenem, co jeszcze lepiej odda luksusowy klimat znany z filmu. Wynajmij zespół, który zagra muzykę na żywo. Zadbaj również o dress code: niech goście włożą eleganckie stroje żywcem wyjęte z lat dwudziestych. Dzięki temu wszystkiemu powstanie impreza godna samego pana Gatsby’ego!

Jakie są plusy organizacji imprezy w stylu filmu Wielki Gatsby?

 Oprócz dobrej zabawy, która jest nieodłącznym elementem każdej udanej imprezy, wydarzenie tego typu niesie jeszcze wiele innych dodatkowych korzyści. Oto kilka z nich:

  • Jest świetnym wehikułem czasu – odwzorowanie klimatu lat dwudziestych pozwoli gościom wczuć się w rolę żyjących wtedy ludzi i da im zasmakować odrobiny przepychu, jakiego serwował swoim gościom filmowy bohater.
  • Zainteresuje fanów filmu i gwiazd w nim występujących – Twoja impreza na pewno wzbudzi zainteresowanie miłośników Wielkiego Gatsby’ego. A że w filmie zagrała plejada gwiazd, na udział w zabawie na pewno skuszą się również ich fani chcący wcielić się w role swoich ulubieńców z dużego ekranu.
  • To dobra okazja do chwilowej ucieczki od codzienności – chwila dobrej zabawy w luksusowym otoczeniu pozwoli zapomnieć na moment o rutynie i wrócić do codzienności w poprawionym nastroju oraz w pełni sił.

Dlatego właśnie warto zorganizować imprezę tego typu. A nasza firma chętnie podzieli się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji imprez. Oferujemy również szereg dekoracji i kostiumów pasujących do motywu planowanego przez Ciebie wydarzenia. Z naszą pomocą możesz być pewny, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik i efektu końcowego nie powstydziłby się nawet główny bohater filmu Luhrmanna.