Narzędzie promocyjne

Materiały reklamowe nie mogą się obejść bez odpowiednio wykonanych i dobranych zdjęć. To właśnie zdjęcia równoważą ilość tekstu i spełniają funkcję perswazyjną. Ich zadaniem jest przyciągnąć uwagę odbiorców, zaprezentować produkt czy markę, wywołać pozytywne skojarzenia z nim. Dlatego zdjęcia są ważnym narzędziem w działaniach promocyjnych i muszą cechować się najwyższą jakością. Dotyczy to zarówno ich wykonania, jak i kompozycji. Również osoby przedstawione na fotografiach muszą zostać wybrane z rozwagą.

Skuteczność przez profesjonalizm

Wiele firm, pragnąc ocieplić swój wizerunek, do sesji zdjęciowych angażuje swoich pracowników. Pokazuje się ich przy pracy lub prezentujących towary. Jest to przedstawienie realistyczne i szczere, jednak nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie, choćby dlatego, że nie każda osoba będzie dobrze czuła się, gdy zostanie postawiona przed aparatem fotograficznym. Będzie to widoczne na zdjęciu, przez to przekaz nie będzie jednoznaczny i czytelny. Tylko profesjonalni modele i modelki, wyposażeni w doświadczenie i dużą pewność siebie zagwarantują, że zdjęcia wyjdą dokładnie takie, jakich sobie życzyliśmy.

Hostessy-modelki do Twoich usług

Do roli modelek i modeli na sesję zdjęciową najlepiej nadadzą się hostessy i hości. To osoby charakteryzujące się nienaganną prezencją i kulturą osobistą, przez co chętnie są angażowane do pracy na eventach i wydarzeniach różnego rodzaju. Świetnie odnajdą się i w tym zadaniu! Nie straszny jest im błysk flesza ani oko kamery, a pozowanie do zdjęć nie stanowi dla nich wyzwania. Perfekcyjnie wcielą się w każdą rolę, zaprezentują produkt czy markę. A jeśli sesja zdjęciowa jest elementem wydarzenia albo rodzajem atrakcji na evencie, z powodzeniem zaproszą i zachęcą uczestników do zrobienia sobie wspólnej fotki!

Współpracuj z najlepszymi!

Wybierając hostessy i hostów, trzeba postawić na tych najlepszych. W tym celu należy sięgnąć do pewnego źródła. Takim źródłem jest agencja eventowa Whatevent! Na rynku działamy od wielu lat, pomagając organizować wydarzenia. Współpracujemy tylko z najlepszymi w swoich dziedzinach, dlatego możesz mieć pewność, że polecone przez nas osoby to prawdziwi zawodowcy, znający się na swojej pracy. Nasi hości i hostessy to idealny wybór na każdą sesję zdjęciową! Prowadzimy także wynajem sprzętu eventowego i organizujemy fotografa do wszelkich zadań. Z nami wyjdziesz dobrze nie tylko na zdjęciu!