Wyświetlanie wszelakich treści jest już niemalże nieodłączną częścią wielu wydarzeń. Trudno wyobrazić sobie przemówienia na konferencji, którym nie towarzyszyłaby specjalnie przygotowana prezentacja multimedialna. Wyświetlane mogą też być pamiątkowe zdjęcia na jubileuszu, filmy na imprezie tematycznej czy w mobilnym kinie, a nawet materiały promocyjne, jeśli w odpowiedni sprzęt wyposażone zostanie stoisko firmy na targach. Możliwości można mnożyć, jednak by wprowadzić je w życie, trzeba będzie zorganizować trochę sprzętu.

 

Projektor to nie wszystko

Jeśli organizatorom zależy na wyświetlaniu obrazu w dużym formacie, zwykłe podłączenie komputera do telewizora raczej odpada. Ponadto takie sprzęty łatwo uszkodzić w transporcie. Lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rzutnika czy projektora, który pozwoli osiągnąć odpowiednią wielkość obrazu, tak by każdy uczestnik mógł oglądać pokaz w komfortowych warunkach, nawet z oddalenia. Ale projektor to nie wszystko – chociaż obraz można rzucić na ścianę, nie będzie on wtedy dobrej jakości. Niezbędny jest profesjonalny ekran projekcyjny.

 

Wybierz ekran dla siebie!

Ekran projekcyjny to specjalna instalacja służąca do oglądania obrazu wyświetlanego przez projektor. Spotkać je można w każdym kinie, gdzie są stałym elementem, wbudowanym w konstrukcję sali. Do użytku na co dzień w szkołach i innych instytucjach, a także na eventach, stosuje się rozwijane ekrany przenośne, które można z łatwością przetransportować, a następnie zamocować na stojakach, lub powiesić na ścianie. Istnieją także wielkoformatowe nadmuchiwane ekrany, idealne na kino pod gołym niebem. Ekrany projekcyjne istnieją w wielu różnych formatach, dzięki czemu można dobrać idealny do własnych potrzeb i warunków!

 

Wypożycz ekran od Whatevent!

Kupowanie sprzętu, który wykorzysta się raz albo kilka razy w ciągu roku, a który trzeba serwisować i odpowiednio przechowywać przez cały czas, nie ma większego sensu. Dlatego najlepiej jest go wynająć! Agencja eventowa Whatevent oferuje wypożyczenie ekranów projekcyjnych wraz z dowozem i montażem na miejscu. Posiadamy na wynajem również wysokiej klasy projektory. Oferowany przez nas sprzęt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i jest najwyższej jakości, zadbany i niezawodny. Współpraca z nami to gwarancja sukcesu!