Eventy w plenerze to bardzo dobra sposobność do zaznania ciekawej i niebanalnej rozrywki na łonie natury. Głównie organizuje się je w okresie wiosennym i letnim, kiedy nie ma przeszkód, by wygodnie rozłożyć się na trawie, na przykład na pikniku rodzinnym, czy swobodnie spędzić cały dzień pod gołym niebem na innym, równie ciekawym wydarzeniu.

Z tego powodu coraz więcej osób wpada na pomysł, zorganizowania takiego wydarzenia. Czy warto organizować imprezy plenerowe? Co powinno się znaleźć w ich planie? To pytania, które na pewno zaprzątają Ci głowę, więc śpieszymy Ci na nie szczegółowo odpowiedzieć.

 Organizacja imprezy w plenerze – czy warto?

Jak najbardziej. Zazwyczaj na co dzień nie mamy czasu na aktywność fizyczną, czy spacery, więc organizacja tego typu eventów otwiera przed nami świetna sposobność do wyjścia z domu całą rodziną i cieszenia się czasem na świeżym powietrzu.

To również zachęta dla najmłodszych. Wizja czekających na nich atrakcji i zabaw, sprawi że namówią swoich opiekunów do uczestnictwa w tym wydarzeniu i na imprezie plenerowej pojawi się jeszcze więcej gości.

 Jak przygotować imprezę w plenerze?

Jeżeli chcemy zaplanować event o charakterze rodzinnym, czy to festyn, piknik, czy na przykład jakieś atrakcje tematyczne, warto wziąć pod uwagę potrzeby i oczekiwania uczestników w rożnym przedziale wiekowym. Jakie?

·         Kącik z rekreacjami i rozrywkami dla dzieci, czyli możliwość zabawy na dmuchańcach, czy  malowanie twarzy.

·         Miejsce na food-tracki, w których goście będą mogli zakupić przekąski i napoje.

·         Stoisko z konkursami, czy miejscowymi przysmakami.

Jak dobrze zorganizować imprezę w plenerze? Śpieszymy z pomocą!

Pewnie wiesz, że taka dokładna i profesjonalna organizacja eventu wymaga bardzo dużych nakładów pracy, na które nie każdy jest gotowy. Dlatego jesteśmy my, zespół kreatywnych i doświadczonych ludzi z agencji WhatEvent, pełnych świetnych pomysłów i odwagi do działania.

Powierz nam planowanie swojego wydarzenia w plenerze, a my oczarujemy gości atrakcjami i rozrywkami nie z tej ziemi.