Łódź to jedno z miast mających grono swoich skrajnych miłośników i krytyków. Wielu zachwyca jego industrialny klimat. Znajduje się tu wiele przestrzeni w takim stylu, co daje dobry punkt wyjścia do zorganizowania industrialnej gry miejskiej.

Co zawrzeć w programie gry miejskiej w stylu industrialnym?

 Organizując grę miejską z konkretnym motywem, zwróć uwagę zarówno na miejsca, które od razu się z nim kojarzą, jak i te mniej oczywiste. W Łodzi znajdziesz wiele opuszczonych miejsc, od których bije nadzwyczajna aura. Miejsca te intrygują i będą bardzo dobrym punktem na mapie gry miejskiej. Zostaw tam dla uczestników zadania do wykonania, jak na przykład zrobienie kreatywnego zdjęcia danego obiektu. Wiele industrialnych budynków znaleźć można na ulicy Tymienieckiego. Warto wymieszać stare z nowym – dlatego skieruj uczestników gry miejskiej również w miejsca prężnie się rozwijające, jak na przykład kluby i kawiarnie na ulicy Piotrkowskiej. Charakterystyczne dla Łodzi są również murale: w programie gry umieść również kilka z nich.

Dlaczego warto zorganizować grę miejską?

 Gra miejska to bardzo dobra reklama dla miasta. Umożliwia również zatrzymanie się na chwilę przy miejscach pozornie bardzo dobrze nam znanych – bo mijanych codziennie – i odkrycia ich znaczenia dla miasta i całego kraju. Pozwala również poznać nie tak dobrze znaną część miasta. Co więcej, dla uczestników gry jest to doskonała forma rozrywki, ponownego odkrycia miasta i aktywnego wypoczynku poza domem.

Jeśli rozważasz organizację gry miejskiej, możesz zwrócić się do nas po pomoc. Nasza firma z pełnym zaangażowaniem przygotuje każdy wybrany przez Ciebie event oraz dopnie wszystko na ostatni guzik. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i satysfakcję zarówno Twoją, jak i uczestników Twojego eventu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.