Imprezy w plenerze nie muszą ograniczać się do krótkiego okresu lata, kiedy sprzyja im pogoda. W chłodniejszą porę roku, jeśli aura jest korzystna, przestrzeń na wolnym powietrzu często staje się areną dla ciekawych wydarzeń. Chociażby popularne jarmarki świąteczne pojawiające się w wielu miastach, odbywają się w miejscach publicznych właśnie, podobnie jak spotkania sylwestrowe czy koncerty kolęd. Poza tym również latem może zdarzyć się chłodniejszy wieczór. W takiej sytuacji organizator powinien zadbać o komfort swoich gości i postarać się o odpowiednie ogrzewanie.

Jakie źródło ciepła?

Choć i zwyczajny kaloryfer elektryczny mógłby dać radę, w tych okolicznościach na pewno się nie sprawdzi: poza aspektem praktycznym, jakim jest uzyskanie źródła ciepła, organizator musi mieć na uwadze również element estetyczny oraz względy bezpieczeństwa. Ognisko, choć to bardzo widowiskowy pomysł, jest raczej atrakcją i wymaga wielu dodatkowych przygotowań, a w wielu miejscach nie nada się w ogóle. Istnieje jednak idealne wyjście, które spełni oczekiwania każdego organizatora: parasol grzewczy!

Elegancja i praktyczność

Parasol grzewczy to doskonałe rozwiązanie za chłodniejszy letni wieczór czy zimowy dzień. Wykonany z nierdzewnej stali prezentuje się stylowo i nowocześnie, a dzięki stabilnemu stojakowi jest całkowicie bezpieczny. Jest wygodny w transporcie, a jego ustawienie i wysokość można łatwo dostosować do własnych potrzeb. Ogromną zaletą parasola grzewczego jest to, że nie wydziela zapachów ani dźwięków, jednocześnie emitując wystarczającą ilość ciepła. Większość parasoli zasilana jest energią elektryczną, choć można znaleźć i takie, w których stosuje się na przykład gaz, choć jest to mniej bezpieczne wyjście.

Z nami nie zmarzniesz!

Parasole grzewcze, jak i większość sprzętu eventowego, warto jest po prostu wynająć. Jednak nie od byle kogo – by sprzęt był najwyższej jakości, spełniał oczekiwania i normy bezpieczeństwa,, to i wypożyczalnia musi być sprawdzona i doświadczona. Dlatego idealnym wyborem jest agencja eventowa Whatevent! Prowadzimy wynajem profesjonalnych i certyfikowanych parasoli grzewczych na eventy wraz z dostawą i montażem na terenie całej Polski. Mamy też mnóstwo innego, niezawodnego sprzętu. Sprawdź naszą ofertę – może jeszcze czegoś szukasz?