Karnawał jest wspaniałym okresem w roku, w którym szczególnie popularne stają się bale maskowe. Decydując się na organizację imprez w tym stylu, warto zwrócić swoją uwagę na tematykę wenecką. Doskonale komponuje się ona w ten hucznie obchodzony czas i z pewnością nada charakteru całej zabawie. Jak więc zabrać się za organizację i na czym skupić swoją uwagę? Najlepiej przestać się tym przejmować i zgłosić się do agencji Whatevent!

Whatevent udekoruje twoją salę balową

Agencja eventowa Whatevent oferuje wynajem tematycznych dekoracji, ściśle związanych z tajemniczą i romantyczną Wenecją. Gdybyś miał zagrać w skojarzenia, z czym kojarzy ci się Wenecja? Otóż, to – to miasto wodnych uliczek i śpiewających wioślarzy w charakterystycznych gondolach. Specjalnie na twoją imprezę sprowadzimy wenecką gondolę, która doskonale sprawdzi się w roli nie tylko dekoracji, ale także miejsca do robienia zdjęć lub rozegrania konkursu karaoke. Kolejnym skojarzeniem mogą być wachlarze – ich oczywiście również nie może zabraknąć jako elementów wystroju. Dobrze wszystkim znane maski weneckie także będą tutaj miały swoje specjalne miejsce. Stoliki zostaną przyozdobione w charakterystyczne obrusy i świece, aby stworzyć romantyczny klimat, który siłą rzeczy będzie musiał się kojarzyć ze słynnym Casanovą.

Gdy dekoracje to za mało…

Jako agencja specjalizująca się w profesjonalnej organizacji imprez, jesteśmy w stanie przejąć na siebie resztę obowiązków związanych z twoim eventem. Nasi animatorzy i konferansjerzy uświetnią bal wspaniałymi zabawami i dobrym humorem. Każdy z uczestników otrzyma swoją własną, niepowtarzalną maskę wenecką, a płeć piękna również przepięknie zdobione wachlarze. Muzycznie imprezę może rozkręcić DJ lub zespół grający na żywo charakterystyczne dla Wenecji utwory. Także kunszt kulinarny pokażą nasi utytułowani kucharze, serwując przepyszne, wykwintne dania. W naszej ofercie znajdziesz także możliwość zorganizowania pokazów artystycznych, które idealnie wpasują się w charakter imprezy. Mogą to być występy kuglarzy, magików lub bardziej rozbudowane show teatralne. Przygotujemy również stanowisko profesjonalnego karykaturzysty, który sprawi, że pamiątki z tego wieczoru będą naprawdę niezapomniane. Decydując się na większy pakiet naszych usług, możesz liczyć na atrakcyjnie obniżone ceny, które oczywiście idą w parze z idealną jakością.