Lot balonem ze skrzypkiem i muzyką na żywo

2021-12-29T21:30:58+01:0030 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Zapewne nieraz byliście świadkami lotu okrągłego obiektu pełnego gracji. Był napędzany przez ogień pośrodku koszyka, a wysokość, na której się znajdował, zapewne obudziła Wasz podziw. Tak – to pewnie był balon, który niósł podróżnych między obłokami, sprawiając im radość i budując niezapomniane wrażenia. Również chcielibyście uraczyć kawałka takiej ekscytacji? Dla naszej firmy niemożliwe nie istnieje! Dajcie się więc porwać w istny lot balonem wraz z… akompaniamentem pięknej muzyki skrzypcowej na żywo!

Na jakich imprezach taka atrakcja sprawdzi się doskonale?

  1. Rocznica ślubu wujka i cioci – z pewnością docenią tę romantyczną chwilę sam na sam w obłokach, będąc otulonymi piękną muzyką. Być może będzie to okazja, by kolejny raz wyznać sobie miłość?
  2. Osiemnaste urodziny przyjaciela – lot nad miastem w kameralnym gronie przyjaciół to niezapomniane na całe życie zdarzenie. Być może zdarzy się tylko raz, zupełnie tak, jak osiemnaste urodziny. Warto więc, aby przeżyć ten dzień wyjątkowo!
  3. Integracja firmowa – A wspólne przeżywanie nietypowych wrażeń buduje relacje i sprawia, że pracownicy się lepiej poznają, co później przekłada się na pozytywną współpracę w firmie.

Jakie mamy pozytywy z unikalnych, niecodziennych doświadczeń:

  1. Nabieramy doświadczenia
  2. Tworzymy sobie wspomnienia
  3. Poznajemy nowe aspekty życia i technologii
  4. Poznajemy nowych ludzi lub integrujemy się ze starymi znajomymi

Baśniowe fantazjowanie na temat podziwiania świata z góry, na przykład na latającym dywanie możemy nieco zmodyfikować i zaproponować Państwu jego bardziej komfortową firmę – lot balonem nad miastem lub wioską z muzyką na żywo. Zapewniamy, że będziecie mogli się poczuć, jak Alladyn i Jasmina. Jeśli macie do nas jakiekolwiek pytania, nie wahajcie się kontaktować z nami. Chętnie odpowiemy na pytania i zapewnimy Was, jak wspaniały może być świat oglądany z góry!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE