Jako agencja eventowa full service, na bieżąco staramy się uzupełniać naszą ofertę o kolejne atrakcje, umożliwiające naszym klientom samodzielną organizację imprez. Dajemy podstawy do tego, aby klienci mogli kreować wydarzenia wedle własnego zapotrzebowania. Wynajmując atrakcje sezonowe od Whatevent, zyskują Państwo pełną obsługę oraz gwarancję pełnej anonimowości o podwykonawstwie. W naszej ofercie atrakcji wielkogabarytowych, posiadamy nową możliwość: opcje wynajmu lodowiska sezonowego. Użytkować można je w okresie jesienno zimowym, do momentu aż temperatura powietrza nie będzie przekraczać plus 10ºC. To idealne rozwiązanie na zagospodarowanie powierzchni nienadających się do użytku w tym okresie czasu. Przykładowo, mogą to być boiska albo korty tenisowe, a nawet parkingi. To alternatywa, dzięki której nie stracimy pieniędzy po sezonie letnim, a zyskamy. W Polsce jest bardzo mała liczba sztucznych bądź nawet naturalnych lodowisk, dlatego każda inwestycja poczyniona w kierunku stworzenia takiego obiektu nie będzie chybiona i cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to świetna zabawa nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych i starszych osób. Zimą jest mało opcji wykorzystania praktycznego wolnego czasu. A lodowisko z pewnością stanie się nie mała atrakcją.

Czy pieniądze za wynajem lodowiska zwrócą się?

Pieniądze, które wydamy na wynajęcie lodowiska z pewnością zwrócą nam się krótkim okresie czasu, a potem to już tylko czysty zysk. Wiele osób chętnie korzysta z różnych form spędzania wolnego czasu, a szkoły często wykorzystują możliwość korzystania z lodowiska, jako formę lekcji wychowania fizycznego i przychodzą całymi grupami. Zimą nauczyciele nie wyjdą z dziećmi pograć w piłkę na boisko, dlatego sztuczne lodowisko to świetna forma organizacji czasu dzieci na zajęciach. Z pewnością niezaprzeczalnym plusem, są korzyści i zysk wynikający z takiej inwestycji, ale również pozytywne postrzeganie naszej osoby w świetle innych osób.

Co wchodzi w skład lodowiska na wynajem?

Głównym wyposażeniem technologicznym każdego lodowiska jest:

  • System orurowania, który tworzy płyty, podłoże lodowiska,
  • Agregat chłodniczy dzięki, któremu utrzymywana jest prawidłowa temperatura lodu,
  • Bandy zabezpieczające powierzchnie, na której utworzone jest lodowisko, a także zapewniające bezpieczeństwo osób użytkujących,
  • Topielnik to dodatkowe rozwiązanie, dla małych powierzchni, na których nie ma za bardzo miejsca na składowanie śniegu zebranego z powierzchni lodu.

Warto pomyśleć nad zadaszeniem obiektu, dzięki czemu zmniejszą się koszty eksploatacji i z lodowiska będzie można korzystać dłużej, ponieważ nie będzie poddane działaniom promieni słonecznych w cieplejsze dni.

Jeśli poszukujesz dodatkowych informacji na temat lodowisk, znajdziesz je w zakładce: Lodowisko syntetyczne – całoroczna atrakcja

A co z łyżwami?

Nie każdy posiada w swoim domu łyżwy, dlatego pomyśleliśmy też o tym. Udostępniamy wypożyczalnie z łyżwami w różnych rozmiarach, tak abyś nie musiał się martwić, skąd je wziąć. Dzięki temu rozwiązaniu każda osoba spokojnie będzie mogła skorzystać z usługi i pojeździć na lodowisku, bez zmartwienia, że nie ma jak skorzystać, bo nie posiada łyżew.