Sztuczne lodowiska stały się alternatywnym sposobem na zagospodarowanie części sportowych, które nie nadają się do użytku w sezonie zimowym, typu: boiska sportowe, korty tenisowe, ale także przestrzeni w galeriach handlowych albo halach. Możliwości jest mnóstwo. Dla potrzeb obiektów handlowych i sportowych przygotowaliśmy specjalną ofertę wykorzystania powierzchni poza sezonem letnim. Jako agencja eventowa posiadająca szereg atrakcji – wychodzimy na potrzeby nie tylko indywidualnym klientom i firmom, ale również obiektom. Utrzymanie obiektów sportowych outdoorowych zimą wymaga nakładów finansowych, a i tak nikt z nich nie skorzysta w tym okresie. Nadają się one do użytku wyłącznie jako powierzchnie użytkowe –  jako syntetyczne lodowiska. Lodowiska przenośne nie niszczą podłoża np. boiska, a idealnie nadają się spożytkowanie wolnej przestrzeni. Dzięki temu będzie można korzystać z tych obiektów przez cały rok. Staną się wielofunkcyjne i nie będziemy musieli ponosić niepotrzebnych kosztów eksploatacji boiska. Warto nadmienić, że z takich rozwiązań często korzystają szkoły, ponieważ w godzinach porannych mogą się tam odbywać zajęcia. A po południami spokojnie mogą z lodowiska korzystać całe rodziny. A galeria? Zamiast trzymać pustą przestrzeń, warto ją zagospodarować – np. niewykorzystany parking. Dzięki takiemu rozwiązaniu jak lodowisko, z pewnością przyciągniemy tłumy klientów.

Z czego składa się lodowisko syntetyczne?

Standardowym wyposażeniem jest:

  • bandy
  • powierzchnia lodowiska złożona z płyt lub innego materiału (w zależności od potrzeb klienta)
  • niewielka maszyna do dbania o taflę lodowiska
  • co najmniej 40 par łyżew uniwersalnych
  • przymierzalnia wraz z pełną obsługą
  • animatorzy z uprawnieniami instruktorów dla najmłodszych i dorosłych
  • pełne ubezpieczenie stanowiska i uczestników
  • maszyna do ostrzenia łyżew
  • pakiet konkursów / zawodów z nagrodami (opcjonalnie)

Lodowiska mogą być odkryte bądź zakryte. Wybór natomiast nie ma znaczenia, bo może pracować ono nawet przez cały rok. Całkowicie eliminuje to koszt chłodzenia podłoża, ponieważ nasze lodowisko nie używa elementu wody w postaci lodu, składa się ze środka nadającego poślizg i specjalnie przygotowanej tafli.

Czy warto inwestować w wynajem lub budowę lodowiska sztucznego?

Zdecydowanie tak, jest to nie tylko dobra zabawa dla użytkowników, ale również inwestycja dla właściciela. Skoro posiadamy niewykorzystane przestrzenie, na które wydajemy zbędnie pieniądze to, czemu by nie skorzystać z możliwości, jakie nam dzisiaj daję technika. Jest to inwestycja, która zawsze się zwróci, ponieważ w Polsce jest bardzo mała liczba lokalizacji z taką atrakcją.  Ludzie z pewnością chętnie skorzystają z możliwości pojeżdżenia na łyżwach.

Często zadawanym pytaniem jest: A co z łyżwami? Nie każdy je posiada.

Oczywiście, że nie wszyscy posiadają łyżwy, a w szczególności w kraju, gdzie zimy są słabe, a lodowisko spotkać można tylko w nielicznych miejscowościach. W tym celu posiadamy w ofercie wynajem łyżew. Gwarantujemy łyżwy w różnych rozmiarach, które spokojnie można wypożyczać na czas korzystania ze ślizgawki.