Lodowisko jest świetną atrakcją, nie tylko zimą, ale także LATEM! Warto korzystać z niekonwencjonalnych metod i nie trzymać się sztywnych wyobrażeń. Skoro chcesz pojeździć na łyżwach latem, to dobrze trafiłeś! Zajmujemy się organizacją eventów od A do Z. Nie ma dla nas ograniczeń. Sprostamy każdym oczekiwaniom, nawet tym najbardziej wymyślnym.

Lodowiska sztuczne dzielą się na kryte i odkryte. Powstają przez zamrożenie wody i sztucznie utrzymywaną niską temperaturę, dzięki czemu mogą funkcjonować cały rok i są bardziej odporne na działanie powietrza. W naszej ofercie znajdą Państwo także lodowiska całoroczne utworzone ze specjalnych tworzyw niewymagających zamrażania powierzchni.

Czy zapewniamy niezbędne wyposażenie?

Oczywiście! Korzystając z usług naszej agencji eventowej, zyskują Państwo możliwość najmu kolejnej atrakcji, jaką jest lodowisko, wraz z pakietem niezbędnego wyposażenia. Wynajem łyżew? Nie ma najmniejszego problemu. Gwarantujemy rozłożenie lodowiska syntetycznego w wybranym miejscu, tworzymy wypożyczalnie łyżew. Co więcej, możliwy jest także pakiet animacji dla najmłodszych i utworzenie „kącika dziecięcego”.

Jakie są zalety lodowisk syntetycznych?

Przede wszystkim są to niskie koszty utrzymania i eksploatacji. Odchodzą tutaj, także koszty specjalistycznych maszyn do odświeżania powierzchni lodu, ponieważ sztuczne lodowiska wystarczy czyścić z nagromadzonego brudu powierzchniowego, a do tego wystarczy nam zwykła maszyna taka, jaka możemy spotkać w każdym większym sklepie. Syntetyczne ślizgawki rozkłada się w parę godzin, a nie jak w przypadku zwykłego lodowiska, gdzie trzeba zamrażać kolejne warstwy lodu. Niższe są koszty związane z transportem i przechowywaniem. Jednak największą zaletą lodowiska syntetycznego jest fakt, że może ono być całoroczne. Dzięki najnowszym technologią mogą z nich korzystać zawodowi łyżwiarze, bez obaw, że stępią im się łyżwy, bądź zauważą jakieś większe różnice. Jest to genialna alternatywa dla naturalnego lodowiska. A przede wszystkim świetnym sposób na dobrą rozrywką nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Zwracając uwagę na małą liczbę lodowisk w Polsce, warto jest zainwestować i tym sposobem przyciągnąć nowych klientów, bądź zapewnić sobie dobre imię wśród uczestników eventu tematycznego. „Ślizgawki” to popularna – wśród rodzin – atrakcja sezonowa. Nie warto jednak ograniczać się wyłącznie do zimy! Chcesz się wyróżnić? Syntetyczne lodowisko to idealna alternatywa dla Ciebie. Zajmiemy się organizacją od początku do końca. Postawimy lodowisko w wybranej lokalizacji, zapewnimy łyżwy na wynajem, zorganizujemy wielkie otwarcie. Kluczowa jest dla nas twoja satysfakcja.