W wielu miastach w Polsce, działają kluby Superbohaterów, które pomagają potrzebującym ludziom czy rozweselają przechodniów, którzy w biegu do pracy, czy domu nie zauważają codziennych atutów życia.

Co jednak zrobić, aby chociaż przez chwilę zostać superbohaterem i poczuć się jak to jest pomagać światu? Wystarczy zorganizować imprezę urodzinową, na której wszyscy uczestnicy, nie tylko solenizant, zmienią się w superbohaterów.

 

Co wyróżnia imprezę urodzinową w stylu superbohaterów?

Poza strojami, które pełnią w tym przedsięwzięciu kluczową rolę, do uświetnienia urodzin przydadzą się również smakowite przekąski w stylu superbohaterów oraz cały anturaż otoczenia, gdzie każdy poczuję się częścią teamu Batmana, Supermana, Spidermana czy innych ratujących świat.

Takie imprezy urodzinowe najczęściej realizowane są i organizowane dla dzieci i młodszej młodzieży. Nie znaczy to jednak, że nie mogą być zastosowane na imprezę dla dorosłych.  Dorośli również marzą o tym, aby chociaż raz w życiu poczuć się jak bohater ratujący świat.  Mimo tego, że te imprezy nieco się od siebie różnią, łączy je wspólny czynnik –  strój i wiele pomocnych gadżetów.

Co się przyda do imprezy w tematyce superbohaterów?

Z logiem Batmana, Supermana i Spidermana, można znaleźć na rynku wiele gadżetów przydatnych do zrealizowania udanej imprezy tematycznej.

Balony z logiem swoich ulubionych bohaterów, plakietki i topper do ciastek, muffinek, czy innych posiłków, kartoniki na popcorn, a nawet czekoladki opakowane w papierek ze wzorem super postaci, to tylko część z tych, które można wykorzystać w swoim otoczeniu. Impreza nie może obyć się również bez talerzy czy kubeczków, które również można dobrać ze wzorem danej postaci oraz tortu przygotowanego specjalnie na tą okazję, z niezwykłym połączeniem superbohaterów na torcie. Na słodkościach może pojawić się również figurka w postaci świeczki urodzinowej Spiderman, Batman czy Superman. Dobrze we wnętrzu zaprezentują się również loga charakteryzujące każdą postać, na przykład nietoperz charakteryzujący Batmana, napis “S” w tarczy charakteryzujący Supermana czy głowa Spidermana w pajęcznie.

Poza klasycznymi balonami ze wzorem, można zaaranżować otoczenie balonami foliowymi o tematyce danego superbohatera.

Jeżeli dekoracji okażę się zbyt mało, imprezę uświetnią banery zawieszone na ścianach, dekoracyjne wstążki, spirale powieszone przy suficie, czy pistolet do baniek mydlanych, którym na co dzień na przykład posługiwał się Spiderman.