Wielkie otwarcie to zawsze bardzo emocjonujące wydarzenie, zarówno dla właścicieli otwieranego przybytku, jak i okolicznych mieszkańców, czyli przyszłych klientów. Wszystkich są ciekawi nowości i wyczekują otwarcia. Pierwszy dzień działalności jest wyjątkowy pod wieloma względami. Wszystko musi być idealne. Aby zrobić szczególnie dobre wrażenie i zapaść w pamięć gości jako miejsce przyjemne, do którego aż chce się wracać, warto się dodatkowo postarać i zadbać o atrakcje dla odwiedzających. Co się do tego nada?

Dobre wrażenie już od wejścia!

            Promocje i rabaty z okazji otwarcia to już pewien standard i absolutny must-have. Samo to już nie wystarczy, by przyciągnąć tłumy. Ale są też inne, niezwykle skuteczne sposoby: konkursy i loterie, zabawy dla dzieci, takie jak na przykład malowanie buziek, czy darmowy poczęstunek – wszystko to stworzy miłą atmosferę. Nie wolno zapomnieć o dekoracjach, tutaj świetnie sprawdzą się tradycyjne balony. A jeśli mamy możliwość, pokaz laserowy albo pirotechniczny doskonale uświetni nasze wydarzenie, czyniąc nasze otwarcie naprawdę wielkim!

Kompetencje przede wszystkim

            Wszystko to brzmi wspaniale, jednak do wykonania planu potrzebni są ludzie i to nie byle jacy, a profesjonaliści o odpowiednich kompetencjach. Znalezienie ich może nie być proste. Prowadzenie atrakcji, witanie gości czy serwowanie poczęstunku to odpowiedzialne zadania. Ich nieodłącznym elementem jest bezpośredni kontakt ze zwiedzającymi, na których chcemy wywrzeć jak najlepsze wrażenie. Dlatego osoby zajmujące się tym muszą mieć wysoki poziom kultury osobistej i umieć z łatwością komunikować się z ludźmi. Kogo więc wybrać? Odpowiedź jest prosta – hostessy i hości zajmą się tym najlepiej!

Zapewnij sobie sukces!

            Hostessy i hości to specjaliści w zakresie obsługi klienta. Ich umiejętności miękkie i interpersonalne stoją na najwyższym poziomie. To osoby wykształcone do prowadzenia promocji i dbania o gości, jak również posiadające odpowiednią prezencję, dzięki czemu mogą nienagannie reprezentować Twoją firmę. W Whatevent od lat zatrudniamy hostessy i hostów na eventy – zatrudnimy ich i dla Ciebie! Zapewniamy, że wybrani przez nas kandydaci spełniają najsurowsze wymagania i znają się na tym, co robią. Niech Twoje wielkie otwarcie będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem!