Malowanie piaskiem na jubileusz. Pokażemy historię Twojej firmy

2020-08-02T16:47:13+02:0031 lipca 2020|Agencja Eventowa, Jubileusze|

Nadszedł Jubileusz Twojej firmy, to bardzo ważny dzień dla Ciebie. Na pewno chcesz zorganizować idealną imprezę w wyjątkowy sposób i celebrować okrągłą rocznicę wraz ze swoim niezawodnym zespołem. Wiemy, jak wiele wysiłku wyłożyłeś w budowanie własnej działalności, dlatego świętowanie jubileuszu, musi odbyć się na najwyższym poziomie. Wszystko powinno zostać dopięte na ostatni guzik. Idealne przekąski, piękne dekoracje, smaczne napoje i niebanalne atrakcje dla gości, które na długo zapadną w ich sercach. Jeżeli szukasz nietuzinkowej oprawy dla jubileuszu, która niekoniecznie, będzie wiązała się z szaleństwem i głośną muzyką, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Malowanie piaskiem

Malowanie piaskiem na szkle to niezapomniane show, które podkreśli wyjątkowość tego dnia. Przedstawimy całą historię Twojej firmy, za pomocą kolorowego piasku, który będzie układał się na szkle, w rytmie klimatycznej muzyki. Taki pokaz, na pewno wzruszy uczestników imprezy, wprowadzi nastrój i zagwarantuje niesamowite wrażenia.

Wspomnienia i błogi relaks

Show, na pewno odpręży gości, poczują się zrelaksowani, wspominając początki istnienia firmy. Przedstawimy najważniejsze momenty, a może te najzabawniejsze? To wszystko zależy od Ciebie, ponieważ nasi klienci, ustalają z nami indywidualny scenariusz. W piaskowym show nie ma miejsca na przypadki, gwarantujemy zadowolenie! Twoi goście na pewno docenią imprezę w takim klimacie, w końcu każdy z nas boryka się z problemami, dnia codziennego. Miło będzie, chociaż na chwilę odprężyć się obserwując układający się piasek na szkle.

Ty też możesz stworzyć własne dzieło

Przybyli goście, jeżeli tylko zechcą spróbować, będą mogli stworzyć swoje dzieło, może dodadzą coś od siebie do przedstawionej historii firmy. Malowanie piaskiem daje nieograniczone możliwości, a my jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Daj się ponieść fantazji, a nasz zespół na pewno spełnimy Twoje oczekiwania dotyczące scenariusza, chętnie również, zaproponujemy coś od siebie. Piaskowe animacje to również odpowiednie światło i oprawa muzyczna. Dbamy o każdy szczegół. Stwórz idealną jubileuszową atrakcję z naszą małą pomocą.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE