Poszukujesz agencji eventowej na terenie Krakowa? Whatevent to firma eventowa, która zorganizuje dla Ciebie każde wydarzenie, począwszy od organizacji imprez firmowych – zarówno lokalnych integracji dla firm, jak i zorganizowanych wyjazdów – aż po obsługę Twojego wydarzenia poprzez wynajem scenografii i dekoracji tematycznych lub sprzętu eventowego, takiego jak nagłośnienie, oświetlenie, czy wynajem innej techniki scenicznej (np. scen, konstrukcji trawersowych czy podestów scenicznych).

Dogodne warunki dla pośredniczących agencji eventowych

Potrzebujesz pomocy w organizacji eventu firmowego Twojego klienta? Służymy pomocą nie tylko dla klientów składających zamówienia bezpośrednio w naszej agencji – od lat zapewniamy pomoc także dla innych firm eventowych z branży, zapewniając komplet scenografii na eventy, sprzęt eventowy, czy kompleksową obsługę techniczną wydarzeń. Dbamy o prywatność naszych klientów, zapewniając dogodne warunki w zakresie podwykonawstwa.

Ekspresowa realizacja w województwie małopolskim

Z racji na lokalne i sąsiadujące placówki partnerskie, Whatevent zapewnia ekspresową realizację każdej imprezy, bez względu na rodzaj przedsięwzięcia. Dostarczenie nawet największej liczby elementów scenograficznych, czy sprzętu eventowego to dla naszych specjalistów mniej niż 24 godziny. Rozbudowane zaplecze logistyczne pozwala nam transportować pakiety scenograficzno-dekoracyjne i sprzęt eventowy na tyle szybko, że organizacja eventów cyklicznych na terenie całej Polski, nie stanowi dla nas wyzwania. Kraków jest jednym z miast, na terenie których nasza agencja kładzie nacisk na najwyższą jakość logistyki.

Znajomość krakowskiej branży eventowej i liczne rabaty

Ze względu na dużą częstotliwość organizowanych wydarzeń, nasza agencja zyskuje ciągłe uznanie znanych hoteli, instytucji, restauracji i sal bankietowych oraz wielu innych placówek z Krakowa. Poprzez utrzymanie pozytywnych relacji z obiektami komercyjnymi, dysponujemy wieloma rabatami na ich usługi, co pozwala na niwelowanie kosztów przygotowania każdego z wydarzeń. Zachęcamy do składania zamówień i rezerwowania powierzchni pod wydarzenia za pośrednictwem naszej agencji.