Relaksacyjny wyjazd firmowy do domków Karpielówka, czyli zamieszkajmy w piramidach

2021-11-07T19:29:20+01:0007 listopada 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Mają kształt piramid, ale nie znajdziecie ich w Egipcie. Nazwa kojarzy się z rybą, a jednak nie o morskie stworzenia tutaj chodzi. O czym mowa? O domkach karpielówka położonych w Kościelisku małopolskim. Są to domki wypoczynkowe na wynajem, w których możecie spędzić piękne lato, usłane umajoną łąką, bądź zupełnie przeciwnie – uraczyć zimowego krajobrazu z przeszklonej ściany piramidy, obserwując spadające z nieba płatki śniegu, w spokoju popijając gorącą czekoladę. Brzmi zachęcająco? Serdecznie polecamy wypoczynek w domkach karpielówka!

Co ciekawego oferują owe domki?

  1. Piękne widoki zza całej przeszklonej ściany na górski krajobraz, który uraczycie wyłącznie w południowej części Polski.
  2. Połączenie tradycji i nowoczesności, bo choć są budowane w tradycyjnym stylu, w którym króluje drewno (jak na górskie warunki przystało), to wnętrze kompleksu jest utrzymane w stylu nowoczesnym, włączając ciekawe oświetlenie, koce i przestronne fotele. A wszystko po to, by utrzymać atmosferę komfortu i przytulności.
  3. Są budowane w kształcie piramidy. Przez to są wyjątkowe, ponieważ nie przypominają zwykłego, nudnego domu, ale

Jakie aktywności czekają na gości poza piramidą?

  1. Długie spacery
  2. Możliwość odwiedzenia pobliskich parków krajobrazowych lub innych pomników przyrody
  3. Spróbowania lokalnych potraw
  4. Relaksacyjny odpoczynek i regenerację sił
  5. Gry planszowe w przestronnych wnętrzach pomieszczenia

Cheops, Chefren i Mykerinos są przereklamowani. Warto udać się do „polskich piramid”, ponieważ z pewnością dostarczą błogiego relaksu. W tych egipskich spoczywa jeden władca. Natomiast te w Małopolsce ugoszczą niejednego ważnego faraona. Jeśli zatem czeka Was wyjazd firmowy i poszukujecie ciekawego miejsca, jesteście grupą znajomych, którzy chcą uczcić zdaną sesję na studiach w porządny sposób, jesteście narzeczonymi, którzy szukają przytulnego kącika dla siebie, albo po prostu rozglądacie się za ciekawymi obiektami na terenie Polski, koniecznie skontaktujcie się z naszą firmą, a zapewnimy organizację niebanalnego wyjazdu. Satysfakcja gwarantowana!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE