Mekka turystyczna czy wciąż nieodkryty do końca teren?

Wśród wielu polecanych aktualnie i chętnie wybieranych destynacji turystycznych, Chorwacja bije dosłownie rekordy popularności. Ten leżący na pograniczu Europy Środkowej i Europy Południowej kraj, będący niegdyś jedną z części Jugosławii, przyciąga dostępem do Morza Adriatyckiego, bogatym ugruntowaniem historyczno-kulturowym, a także cudownym klimatem i malowniczymi krajobrazami. Choć gwałtowny wzrost zainteresowania Chorwacją i wyborem jej na wakacyjny kierunek swojego wojażu możemy obserwować właściwie od niedawna, badacze rynku turystycznego spekulują, że to jeszcze nie jest ostateczny moment zatrzymania tej machiny. Z pewnością jako team leader zadajesz sobie pytanie, czy Chorwacja może stać się dobrym punktem na mapie, jeżeli chodzi o organizację wyjazdu integracyjno-szkoleniowego. Jako firma organizująca wiele wycieczek tego typu, jesteśmy z całą pewnością przekonani, że to opcja zdecydowanie trafiona – łącząca w sobie rekreacyjną funkcję, która przyczyni się do podniesienia poziomu motywacji u pracowników, ze szkoleniem dotyczącym na przykład innowacyjnych technik współpracy podczas projektów.

Chorwacja – piękno tradycji i historii w niezwykłym wydaniu

Wszyscy bliżej zainteresowani historycznymi meandrami Chorwacji jako państwa, doskonale zdają sobie sprawę z dużego poczucia świadomości narodowej wśród jej obywateli. Dzięki temu lokalne społeczności są świetnym źródłem wiedzy o danym regionie, perfekcyjnie orientują się wśród miejsc, które oferują prawdziwie chorwackie przysmaki, potrafią też wskazać, gdzie z kolei najlepiej jest się wybrać na targ po świeże warzywa i owoce. W ramach wyjazdu integracyjno szkoleniowego odbywającego się na terenie Chorwacji, pragniemy zaproponować Tobie i Twoim pracownikom szereg atrakcji, między innymi:

  • zwiedzanie portowego miasta Trogir – Starówka (wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), bulwar i port, Brama Lądowa,
  • wizytę w Split – największe miasto i perła Dalmacji,
  • przejazd do Dubrovnika, znanego jako najpiękniejsze miasto Chorwacji – zwiedzanie między innymi najdłuższego systemu fortyfikacyjnego w Europie,
  • szkolenia w systemach 1,5 godzinnych – z przerwami na posiłek przyrządzony z najlepszych lokalnych specjałów,
  • wieczorną zabawę w małych portach

Jesteś zaintrygowany naszą propozycją? Czujesz, że jest to oferta przemawiająca do Ciebie i Twojego zespołu? Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami – gwarantujemy pełen profesjonalizm w realizacji planu organizacyjnego wydarzenia.