Organizacja konferencji to w dzisiejszym świecie biznesu wydarzenie bardzo specyficzne. Powód jest bardzo prosty – oprócz dobrego przygotowania merytorycznego, na drugi plan wysuwa się część nieoficjalna, złożona z różnych rodzajów atrakcji. Nasza agencja eventowa wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie wypracowała szereg ciekawych rozwiązań, łączących w sobie profesjonalny przebieg konferencji z oryginalną oprawą towarzyszącą.

Konferencja w kręgielni

Kręgielnia „Galaktyka” to jedno z bardziej popularnych miejsc w Katowicach. Oprócz niej w budynku mieści się także klub bilardowy oraz klub muzyczny „Garage”. Sala konferencyjna przewidziana jest dla czterdziestu osób. Jej wyposażanie pozwala na naprawdę dogodne prowadzenie wydarzenia. Znajdują się tu między innymi rzutnik z ekranem i pilot do prezentacji, bezprzewodowy mikrofon wraz z profesjonalnym nagłośnieniem, możliwość zaciemnienia Sali, tablica flipchart oraz dostęp do szybkiego WI – Fi. Ważnym atutem, w miesiącach letnich, jest zainstalowana w pomieszczeniu klimatyzacja, która pozwala na stworzenie komfortowych warunków bez względu na panującą temperaturę na zewnątrz. Przerwy w konferencji będą czasem na przepyszną kawę lub herbatę oraz przekąski. Możliwe jest także zorganizowanie wspaniałego obiadu dla wszystkich uczestników.

Część nieoficjalna z atrakcjami

Po zakończeniu konferencji przyjdzie czas na mniej formalną część eventu. Ważnym jej celem jest utrzymanie pozytywnego wrażenia na uczestnikach i pozostanie w ich pamięci na długi czas. Nasi animatorzy udzielą wszelkich instrukcji i wyposażą wszystkich w niezbędne ubranie do gry w kręgle. W „Galaktyce” jest do dyspozycji osiem torów, które podczas imprezy będą zarezerwowane na wyłączność. Zawody będą toczyć się systemem pucharowym indywidualnie bądź w grupach – program zależy od ustaleń indywidualnych. Na zakończenie nastąpi uroczyste podsumowanie wraz z wręczeniem pucharów i dyplomów dla zwycięzców.

Jeżeli event to tylko z Whatevent!

Postaw na nasze doświadczenie i profesjonalizm – zajmiemy się organizacją zarówno konferencji jak i turnieju bowlingowego. Dzięki naszej obecności wszystko będzie pod stałą kontrolą, zadbamy o jak najlepszy przebieg spotkania i sprawimy, że ten event na długo pozostanie w pamięci wszystkich jego uczestników, budując dzięki temu przywiązanie i pozytywne wrażenie dla twojego biznesu.