Imprezy tematyczne mają to do siebie, że zaskakują swoim przebiegiem, a przede wszystkim przebraniami. Często opierane są na przebraniach, w zależności od tematyki imprezy. Im bardziej wyszukana tematyka, tym większe możliwości aranżacyjne otoczenia i samych uczestników imprezy. Niektóre tematy nawiązują tylko do zmiany otoczenia, ale to właśnie imprezy z przebraniem dają najwięcej zabawy, radości i pamiątki ze wspólnego spotkania.

Czym jest impreza dres party i gdzie ją zastosować?

Dres party, to impreza, w której głównym strojem są dresy. Mogą to być dresy z lat 80-tych i 90-tych, lub współczesne. Inwencja twórcza w kwestii przebrania należy do uczestników, ale podstawą jest fakt, że każdy przychodzi na Dres Party w wygodnym stroju dresowym. W przeciwieństwie do innych imprez okolicznościowych, gdzie każdy stara się wyglądać jak najpiękniej, najbardziej bogato i elegancko, na Dres Party każda część stroju może zupełnie do siebie nie pasować, być kolorowa i wyglądać jakby przyszło się na imprezę prosto z sali gimnastycznej czy z biegania. Taką imprezę warto zastosować na wyjazdach firmowych, integracyjnych i imprezach okolicznościowych np. urodzinowych, wieczorach panieńskich, a nawet weselach. Nie jest to forma popularna, ale jest to sposób na oryginalną imprezę, na której każdy będzie się dobrze bawić, ze względu na wygodny i zabawny strój. Kiedy dresy są jednolite i dobrze się prezentują, można dodać do nich coś wystrzałowego, aby przełamać ciekawą formę dresu. Najbardziej bowiem Dress Party sprawdza się z wykorzystaniem stylu z lat 80-tych i 90-tych, kiedy dresy posiadały zupełnie inny styl designu niż w tej chwili.

Dlaczego warto zastosować Dres Party na imprezie integracyjnej?

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla wszystkich uczestników imprezy, ponieważ nikt nie musi martwić się o wyszukany strój. Często eleganckie stroje, buty na szpilkach u kobiet, czy krótkie sukienki, nie pozwalają na swobodę zabawy tak jak jest to w dresie. Impreza integracyjna w takim temacie, spojrzy na uczestników przez pryzmat ich charakteru i otwartości na zabawę, a nie przez pryzmat stroju. Każdy, wyglądając podobnie i na luzie, szybciej nawiąże nowe relacje, przyjaźnie i otwartość do siebie. Relacje, które później przeniosą się na relacje firmowe i pracę. Dress Party, to wygodne rozwiązanie i kolorowa pamiątka z  imprezy o niebanalnym charakterze.