Chcesz zaskoczyć wszystkich pracowników niekonwencjonalnym pomysłem na event, a może szukasz oryginalnej zabawy na wyjazd firmowy? Zbudujemy dla Ciebie horror hosue, gdzie tylko zechcesz. Działamy na terenie całej Polski. Dom strachu, możemy zaaranżować w plenerze jak i w pomieszczeniu, co dokładnie będzie znajdować się w środku, możemy ustalić wspólnie, jednak, jeśli Ty również chcesz zostać zaskoczony, zostaw to nam! Przyśpieszymy bicie serca, nawet największym twardzielom.

 

Co znajdziesz w horror house?

Na dom strachu, składa się scenografia, muzyka, oświetlenie oraz aktorzy rodem jak z horroru. Czarne i czerwone ściany, ociekające krwią, do tego zwisające kończyny ciała. Taki dobór scenografii i dodatków zmrozi krew w żyłach każdego odwiedzającego nawiedzony dom. Jednak samą scenografią, nie da się zbudować pożądanego napięcia. Bicie serca, na pewno przyśpieszy odpowiedni podkład muzyczny i aktorzy, przebrani za przerażające postacie. Wynajęci aktorzy, będą pojawiać się w najmniej oczekiwanych momentach. Jesteście gotowi na odwiedziny w domu strachu?

 

Dla kogo nie zaleca się wizyt w domach strachu?

Pomimo, tego, iż potencjalnie jesteśmy przygotowani, na strach, może to dla naszego organizmu być zbyt wiele. Jeśli z natury nie lubimy się bać, a oglądanie horrorów nie jest dla nas przyjemnością, warto odpuścić sobie takie atrakcje. Odwiedziny w horror house, mimo wszystko muszą być przyjemne. Nie chcielibyśmy, aby komuś stała się krzywda. Atrakcje w domu strachu, możemy uszczuplić np. o pojawiających się aktorów, jeśli dla waszej grupy to zbyt wiele.

 

Nasza drużyna uwielbia się bać, czy możemy wybrać jeszcze straszniejsze opcje?

Oczywiście! Jeśli adrenaliny ciągle mało, możemy zadbać o efekty niczym w kinie 7D. Nasi aktorzy oprócz, samego pojawiania się w najmniej oczekiwanym momencie, mogą kogoś porwać lub oblać farbą, która będzie emitować krew. Przy takich atrakcjach, możemy zapewnić peleryny, które uchronią Was przed zaplamieniem ubrań.

Dom strachu świetnie sprawdzi się również na wszelkich zabawach karnawałowych, kawalerskim i panieńskim. Warto urozmaicać takie imprezy, ponieważ wspomnienia pozostają na zawsze.

Jesteśmy w stanie pojawić się wszędzie tam, gdzie znajdują się ludzie kochający strach! Napisz do nas wiadomość, a my przygotujemy dla Ciebie idealną ofertę.