Wybór atrakcji na event to nie lada wyzwanie. I to wcale nie dlatego, że jest ich tak niewiele. Wręcz przeciwnie! Tak duży wybór może przyprawić o zawrót głowy. Tak samo o zawrót głowy może przyprawić dawka adrenaliny podczas próby uwolnienia się z nawiedzonego pokoju. O czym mowa? O escape roomie oczywiście!

Escape room to doskonała atrakcja na imprezę. I tą firmową, i prywatną. Sprawdzi się na imprezach integracyjnych, urodzinach, wieczorach panieńskich czy kawalerskich i wielu innych. Escape room zapewni wszystkim gościom porządną dawkę adrenaliny i niebywałą satysfakcję po uwolnieniu się.

Różne oblicza escape roomów

Escape room to inaczej pokój ucieczki. Czasem bywa nazywany również pokojem zagadek. Nie jest to jednak tylko jeden rodzaj. Tak naprawdę wyróżnić można całe mnóstwo escape roomów. Poniżej prezentujemy kilka najpopularniejszych.

Co powiesz na przeniesienie się do wojennego bunkra, z którego będziesz musiał się jak najszybciej wydostać? Otaczać będą Cię przedmioty do złudzenia przypominające te, które kojarzysz z filmów historycznych. Rozwikłanie zagadki i uwolnienie się z takiego escape roomu to nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na naukę lub przypomnienie sobie istotnych historycznie faktów.

„Laleczka Chucky”, „Teksańska masakra piłą mechaniczną”, „Lśnienie” – znasz te filmy niemal na pamięć i uwielbiasz horrory? Escape room przeniesie Cię do przerażającego świata, z którego będziesz chciał się jak najszybciej uwolnić. Strach sięgnie zenitu!

Jesteś fanem kryminałów? Wyobraź sobie, że wchodzisz do pokoju, w którym leżą zwłoki. Musisz zebrać wszystkie ślady, dokonać analizy i wskazać zabójcę. Tylko wtedy zdołasz się uwolnić. Sprawdź się w roli policjanta śledczego lub detektywa!

Bez względu na to, który escape room wybierzesz, aby się z niego wydostać będziesz musiał współpracować z pozostałymi osobami, a przy tym wykazać się logicznym myśleniem i wytrwałością.

A Ty, który wybierzesz na swoją imprezę?

Mobilny escape room z Whatevent

Marzy Ci się escape room na Twojej imprezie? Mobilny escape room to coś dla Ciebie! Ma on tę zaletę, że możemy dostarczyć go w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami, wybierz rodzaj escape roomu i spróbuj się uwolnić razem z pozostałymi uczestnikami imprezy!