Organizacja firmowego sylwestra

Sylwester – trudne przedsięwzięcie logistyczne?

Dla większości z nas Sylwester jest takim dniem w roku, który zdecydowanie zobowiązuje do zabawy w wyjątkowym gronie i miejscu. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, żaden szczegół nie może wymknąć się spod kontroli… Imprezy sylwestrowe to najczęściej duży stres zarówno dla gospodarzy, jak i gości całego wydarzenia – każdy ma swoje oczekiwania względem eventu czy satysfakcji tych, dla których całe wydarzenie jest organizowane. Integracja pracowników firmy w sylwestrowym czasie to świetny pomysł, pod warunkiem, że umie się wprowadzać w życie niekonwencjonalną myśl przewodnią, prowadzącą do realizacji Sylwestra zostającego w pamięci na długo. Z naszą pomocą logistyczna strona tego typu imprezy nie będzie już tak przerażająca, jak może się na początku wydawać – choć wciąż, rzecz jasna, stanowi niemały rodzaj wyzwania!

Propozycje sylwestrowego szaleństwa w firmowym gronie!

Jak przełamać schematyczną konwencję sylwestrową? Co jest najistotniejsze w organizacji wydarzenia tak szczególnego? Przede wszystkim, należy przestać obawiać się o ostateczny efekt końcowy – to, jak przyjęcie zostanie odebrane przez pracowników zależy od całości wkładu w proces przygotowań! To pierwsza zasada. W drugiej kolejności – pomyśl o specyfice firmy i jej pracownikach – co najbardziej by ich zaskoczyło, co w największej mierze zainteresowało? Wśród naszych propozycji, stanowiących jednie zarys szerszych koncepcji, będących zaledwie inspiracji, znajdziesz między innymi:

  • Tematyczny Sylwester a’la Tropical Islands w Berlinie,
  • Stylizacja na wykwintny bal sylwester a’la Wenecja – powiew tajemniczości dodany dzięki maskom obecnym na twarzach gości,
  • Sylwester aktywny – symboliczna lampka szampana o północy pita po wspólnym wysiłku na ściance wspinaczkowej,
  • Sylwester w stylistyce filmowej – czerwone kurtyny, projektory, wspólny seans poprzedzający kolację, którą uświetni koncert muzyki filmowej na żywo,
  • Sylwester „Przeboje świata” – taneczny wieczór łączący sobie wpływy muzyki całego świata, przypominający sylwestrowe przeboje z poszczególnych dekad, kultur i państw, doskonale wpisujący się w eklektyczną estetykę zamykania drzwi Starego Roku i witania Nowego.

Zainteresowała Cię konkretna inspiracja? Zrodziła Ci się w głowie pewna wizja wydarzenia? Skontaktuj się z nami, a wspólnie opracujemy detaliczny plan i wedle posiadanych możliwości wprowadzimy go w życie!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE