To miejsce zapewne jest znane osobom uprawiającym sporty wodne. Od kilku lat, w Jastarni, znajduje się camping, który przyciąga takich aktywnych ludzi. Jak większość campingów na Helu tak i ten zdecydowaną powierzchnię przeznaczył dla rezydentów trzymających przyczepy cały rok. Jednak i Ci, którzy chcą przyjechać tu własnym kamperem lub przyczepą znajdą tu parcelę. Na terenie campingu zlokalizowana jest szkółka windsurfingowa, kort tenisowy, boiska do siatkówki i wiele innych. Jeżeli szukasz kemping blisko morza ,to dobrze trafiłeś!

Czym jest Camping Molo Surf Sport?

Molo surf, tak jak właściciele mówią, to ludzie, których kaczy pasja sportów wodnych i kreatywnego spędzania czasu wolnego. Infrastruktura ta została zaprojektowana tak, aby zapewniała najwyższy komfort wypoczynku i szeroką gamę atrakcji. Molo surf działa już od 2015 roku, począwszy swoją przygodę na Półwyspie Helskim, kontynuując projekt w Jastarni do dziś.

Co oferuje miejsce?

Camping posiada ponad 2 ha terenu! Został on zagospodarowany tak, aby sprostał wszelkim Waszym wymaganiom. Miejsce oferuje nam piaszczystą plażę z szerokim dostępem do wody, plac dla camperów, gdzie zmieści około 150 przyczep. Znajdą tutaj Państwo ponad 50 ofert noclegowych, począwszy od camperów, kończąc po domki holenderskie czy miejsce na pole namiotowe. Dodatkowym atutem ośrodka jest szkoła sportów wodnych. Do wyboru mamy kurs windsurfingu, kitesurfingu, SUP oraz wiele innych zabaw wodnych przeznaczonych nie tylko dla dorosłych, ale i także dzieci. Jak już o nich mowa, molo surf oferuje wiele zabaw z doświadczonymi animatorami właśnie dla najmłodszych wczasowiczów. Dla tych starszych, mamy do propozycji lekcje jogi.

Na terenie campingu znajdziecie również:

  • Molo Play Zone – strefa rozrywki dla dzieci i młodzieży,
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Zaplecze sportowe – wszelkiego rodzaju boiska do gry w piłkę nożną, w siatkówkę, do koszykówki, skale park, drążki do crossfitu oraz kort tenisowy,
  • Molo Spa&Beauty – strefa relaksu z jacuzzi i sauną fińską, masaż,
  • Sklep spożywczy z najpotrzebniejszych artykułami,
  • Molo Beach Bar – z widokiem na zatokę Pucką, gdzie można odpoczywać od rana do wieczora,
  • Strefa Coworkingowa – przeznaczona dla osób chcących popracować w ciszy i spokoju,
  • Sklep z odzieżą surferską i akcesoriami sportowymi,

Jak widzicie, miejsce to ma wiele swoich uroków i przez wczasowiczów jest zdecydowanie wychwalanie. My również chcemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty i zorganizowania niezapomnianego wyjazdu firmowego właśnie w to miejsce! Aktywnie spędzony czas na pewno umili każdemu urlop i pozwoli odetchnąć od codziennych obowiązków.