W Waszym firmowym zespole od dłuższego czasu panuje zastój pozytywnej energii? Motywacja do działania odleciała wraz z ptakami uciekającymi na zimę do ciepłych krajów?  Każdego z Was dopadł marazm i stagnacja? Spokojnie! Przychodzimy do Ciebie jako team leadera z propozycją nie do odrzucenia! Z pewnością chciałbyś zabrać swoich podopiecznych na wyjątkowy, wypoczynkowy event firmowy w termach na terenie Białki Tatrzańskiej – my możemy Ci cały tego typu wyjazd zorganizować! Dbając o dobre samopoczucie Twoje oraz firmowego zespołu, postaramy się przygotowanie wielu atrakcji, które staną się bogatym urozmaiceniem wydarzenia! W okresie zimowego przestoju i potrzeby kumulacji większych zapasów energetycznych, relaksujący firmowy wypad do term w Białce Tatrzańskiej może okazać się naprawdę pomocny oraz użyteczny, a do tego dostarczyć odrobinę luksusu i komfortu, na które w codziennej bieganinie nie możemy sobie do końca pozwolić.

 Termy w Białce Tatrzańskiej – spa dla ciała i duszy

Terma Bania, czyli obiekt rekreacyjno-relaksacyjny położony na terenie Białki Tatrzańskiej, to niespotykane połączenie wielu form wypoczynku, w których jednocześnie dochodzi do przysłowiowego “resetu” ciała i duszy. Górskie otoczenie, podziwiane z perspektywy zanurzenia w jednym z basenów termalnych – taki obrazek zdecydowanie zachęca wszystkich tkwiących za biurkami pracowników, marzących o odrobinie oderwania od rzeczywistości! Do tego specjalnie wydzielone strefy, w których można poddać się zróżnicowanym zabiegom, skorzystać z bogatego menu restauracyjnego, a na koniec dnia wybrać się na kulig lub rozłożyć w mocno podgrzewanym jacuzzi – oto zalety, które przemówią do największych sceptyków. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami dotyczącymi oferty wyjazdowej!

  • strefa saunarium dla zmęczonych i z małą odpornością: wyciszenie i regeneracja dla organizmu,
  • korzystanie z tężni solankowych i dostępnych w nich inhalacji,basenów relaksacyjnych z siarkową wodą termalną i masaży dla stóp wraz z wodnymi łóżkami,
  • masaże lecznicze i zabiegi kosmetyczno-pielęgnacyjne dla chętnych,
  • w ramach atrakcji dodatkowych: kuligi, skutery śnieżne, wieczorne ognisko, spotkanie integracyjne przy lampce szampana

Jeśli jesteś zainteresowany wyborem tego rodzaju wypoczynkowego wyjazdu dla całego firmowego zespołu, skontaktuj się niezwłocznie z nami! Oferujemy Ci najwyższą jakość organizacji i obsługi logistycznej eventu firmowego, mając na priorytetowym względzie satysfakcję wszystkich uczestników!