Niezależnie od pory roku, Bukowina Tatrzańska przyciąga wielu turystów. Trudno się dziwić temu zjawisku, gdyż gmina Bukowina to raj dla wspinaczy, miłośników wodnego szaleństwa i wszystkich nastawionych na poznanie ciekawego pod względem położenia, kultury i architektury miejsca. Nasza firma proponuje zorganizowanie wycieczki właśnie w to miejsce – sprawimy, że będzie to niezapomniane przeżycie.

Ciekawostki związane z gminą Bukowina

Nie jest to taka zwykła Polska gmina, wręcz przeciwnie, nawet jej położenie jest wyjątkowe. Dlaczego? Ponieważ od najniżej położonego punktu  – czyli Białki Tatrzańskiej – do punktu położonego najwyżej – czyli Rysów – jest aż 1819 metrów różnicy, co daje dodatkowo dwudziestosiedmioprocentową różnicę w niedoborze tlenu! Także w Bukowinie znajdują się jedyne w Polsce lodowce, których wiek sięga nawet czterystu lat. Pozostając w wodnym temacie – jest tu też najwyższy w kraju wodospad o znajomej nazwie Siklawa. Istnieje tutaj też najwięcej stacji i wyciągów narciarskich. O tej gminie otwarcie można powiedzieć, że to region skazany na rekordy przez same uwarunkowania przyrodnicze.

Zwiedzanie i… gorące termy

Nasza agencja dołoży wszelkich starań, aby podróż szlakiem ciekawostek przysporzyła każdemu samych pozytywnych wrażeń. Animatorzy zadbają o dobre humory w trakcie całej wędrówki, a do zobaczenia jest tutaj o wiele więcej. Sama drewniana architektura zasługuje na uwagę. Nie wolno pominąć Domu Ludowego, w którym poznamy historię regionu wraz z wystawą rękodzieła i dzieł sztuki. Stąd już tylko kilka kroków do wyprawy na pobliskie Morskie Oko. Po tak intensywnej dawce wiedzy przyjdzie czas na zasłużoną wizytę w termach. Do wyboru mamy dwa obiekty: Termy Bukowina oraz Termy Bania. Te pierwsze uznawane są za najnowocześniejsze w całej Europie. Oprócz basenów, zjeżdżalni i atrakcji typowych dla Aquaparków znajdziemy tak sztuczną plażę, osiem rodzajów saun oraz centrum SPA. Aby zostać tam dłużej mamy do dyspozycji na miejscu restaurację oraz hotel.

Korzyści płynące z takiej wycieczki

Na ten temat można by się naprawdę bardzo mocno rozpisać. Zalety widoczne są praktycznie na każdym kroku. Zaczynając od samego faktu przebywania razem w luźniejszej atmosferze, bo poza miejscem pracy, łącząc to wspólnym zwiedzaniem i wykonywaniem przygotowanych przez animatorów zadań. A te konkurencje będą miały na celu budowę wzajemnej motywacji, lojalności i współdziałania.