Imprezy tematyczne to coś, co zdecydowanie odpowiada twoim współpracownikom? Taki charakter spotkań integracyjnych osiąga według ciebie najlepsze i długofalowe efekty? Jeżeli tak, to zapewne szukasz pomysłu na kolejny tego typu event. Pora więc wyjść poza utarte schematy przystrojonej sali, której zadaniem jest odwzorowanie innej rzeczywistości. Czas na prawdziwe przeniesienie się w zupełnie inny wymiar!

Impreza z Whatevent to coś więcej niż dobry temat

Naszą dewizą jest organizacja eventów szytych na miarę. Im bardziej pomysłowo i oryginalnie – tym lepiej! Czas więc pójść o krok dalej i zamiast wynajęcia sali postawić na… wynajem statku! Oczywiście nie byle jakiego. Mówi ci coś „Czarna Perła”? Karaiby? Piraci? Właśnie tak! Z agencją Whatevent odbędziesz fantastyczną przygodę na pokładzie statku pirackiego. Zapewniamy kompleksową organizację eventu – oprócz wynajmu samego statku i jego odpowiedniej charakteryzacji, przygotujemy dla was prawdziwe pirackie stroje, najlepsze rekwizyty i hektolitry genialnego, tradycyjnego trunku, kojarzącego się tylko z czarną banderą. Najlepsza muzyka pod słońcem wprowadzi fantastyczny klimat, a nasi kucharze zadbają o to, aby nikt nie wyszedł z imprezy głodny. Piracki temat eventu daje duże pole do manewru, jeżeli chodzi o zapewnienie atrakcji. Walka na szable? Czemu nie! Do tego najróżniejsze konkursy, które rozbudzą we wszystkich prawdziwe wilki morskie. Ta impreza na pewno będzie niezapomniana. Szczególnie  momencie, gdy niespodziewanie statek zostanie zaatakowany przez obcy okręt. Czy grupa poradzi sobie z obroną swojego statku?

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy najlepszą ekipą specjalistów w dziedzinie organizacji imprez. Nasze długoletnie doświadczenie pozwala na profesjonalną realizację nawet najbardziej zwariowanych pomysłów. Decydując się na kompleksową organizację eventu  z naszą firmą możesz mieć pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z założonym scenariuszem. Jako, że impreza piracka odbywać się będzie na otwartych wodach, kwestie bezpieczeństwa stawiamy na pierwszym miejscu. Podczas, gdy wy będziecie się doskonale bawić, nasza ekipa będzie czujnie czuwać nad przebiegiem tej imprezy, zapewniając najlepsze emocje i najwspanialsze atrakcje.