Wyjazd integracyjny na łono natury w celu poznania bliżej swoich pracowników i pogłębienia więzi między nimi to świetna okazja do spędzenia czasu na powietrzu i maksymalnego czerpania z tego typu eventu samych korzyści. Jednak nie zawsze wiemy, jak dobrze wykorzystać taki aktywny wyjazd. Z tego powodu dzisiaj rozważymy tę kwestię i co nieco Ci podpowiemy.

Rozmowy i pogłębianie relacji – klucz do zgranego zespołu

Jak zapewne wiesz, pracownicy lubią niezobowiązujące eventy, na których mogą się lepiej poznać, pobawić i zatrzeć różnice kulturowe, czy zawodowe. To też świetna sposobność, do wypróbowania i przetestowania różnych rozrywek, na które wcześniej nie mamy czasu ani okazji.

Pomysły na maksymalne korzyści z aktywnego wyjazdu

A co możemy robić na aktywnym wyjeździe z pracownikami, by maksymalnie wykorzystać ten czas, dobrze się zintegrować i przede wszystkim wyśmienicie bawić? Przygotowaliśmy kilka propozycji.

  • Codzienne wieczory przy ognisku.
  • Grillowanie.
  • Wspinanie się po skałkach.
  • Przejażdżki rowerowe.
  • GO-Karty.
  • Przemierzanie górskich szlaków.
  • Gry w terenie.

Dlaczego warto wykorzystywać aktywne wjazdy?

Każdego dnia w racy, nie mamy czasu na spędzanie aktywnego dnia. W weekendy zazwyczaj również domykamy jakieś projekty lub odsypiamy. Taki aktywny wyjazd integracyjny przyczyni się do naładowania akumulatorów, porządnego odprężenia i przede wszystkim zaznania dobroczynnego wpływu świeżego powietrza na nasz organizm.

To z koeli przedkłada się na wydajność w pracy Twojej kadry. Kolejny plus to również fakt, iż dużo zyskasz w oczach praconwików jako szef. Docenią oni to, że zamiast zwykłego, nudnego wyjścia do pubu, czy na kręgle zaplanowałeś świetną, integracyjną rozrywkę z pomysłem.

Nie tylko aktywne wyjazdy integracyjne

Oczywiście nie musisz organizować tylko aktywnego wyjazdu integracyjnego. Możesz też zaplanować szkolenie w pięknej, naturalnej okolicy i po „lekcjach” zabrać kadrę na ciekawe plenerowe rozrywki. Możliwości jest wiele. Ty zdecyduj, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twoich pracowników.