„Gra o Tron” to obecnie flagowy tytuł w serialowym portfolio HBO. Pochwalić się może milionami fanów na całym świecie, podobnie jak książki z serii „Pieśń Lodu i Ognia” napisane przez George’a R.R. Martina, będące punktem wyjścia dla serialu. Uniwersum stworzone przez Martina jest bogate w detale, co zachęca do zorganizowania eventu w stylu „Gry o Tron”.

Jak może wyglądać impreza dla fanów „Gry o Tron”

 Przy organizacji imprezy dla fanów „Gry o Tron” trzeba postarać się o jak najwierniejsze odtworzenie atmosfery znanej z książek i serialu. Surowy klimat zbudujesz organizując event w zamku lub drewnianej chacie. Zamiast lamp rozświetl przestrzeń świecami, przygotuj również flagi rodów, z których pochodzą bohaterowie. Zadbaj też o odpowiednie kostiumy. Możesz nawet postawić replikę Żelaznego Tronu, na której uczestnicy imprezy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Planując menu przyjrzyj się ucztom często eksponowanym w serialu i postaraj się odtworzyć potrawy przyrządzane przez bohaterów. Dobrym pomysłem będzie też maraton serialu, który wspólnie obejrzą wszyscy goście.

 Gdzie zorganizować imprezę w stylu „Gry o Tron”

 Jeśli zależy Ci na wiernym odwzorowaniu klimatu znanego z serialu, imprezę dobrze będzie zorganizować częściowo w plenerze. Dlatego dobrym pomysłem będzie skierowanie się na obrzeża Warszawy zamiast do jej ścisłego centrum. Zapoznaj się między innymi z ofertą Rancha pod Bocianem w Przypkach lub Ludowej Altany w Rozalinie – miejsca tego typu oferują dużą otwartą przestrzeń w sam raz na organizację imprezy plenerowej, a jednocześnie mają w swojej ofercie klimatyczne pomieszczenia, które bardzo dobrze sprawdzą się przy odtwarzaniu średniowiecznych klimatów.

 Możesz liczyć na naszą pomoc!

 Nie bój się trudów związanych z organizacją eventu – z naszą pomocą przygotowanie wymarzonej imprezy będzie proste. Jesteśmy firmą, która na organizacji eventów zna się jak nikt i służymy swoją szeroką wiedzą w zakresie obsługi wydarzeń. Zapewniamy pełen profesjonalizm i zadowolenie ze strony Twoich gości, idące w parze z Twoją satysfakcją. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, w skład której – oprócz samej kompleksowej obsługi Twojego wydarzenia – wchodzą również wysokiej jakości dekoracje oraz kostiumy pasujące do tematyki planowanej przez Ciebie imprezy i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów, by Twój event pozostał w pamięci jego uczestników na bardzo długo.