Każda impreza to okazja do wspólnego spędzenia czasu z bliskimi, świętowania czy po prostu dobrej zabawy. W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywają imprezy tematyczne. Ale jaki motyw wybrać? Oto lista najpopularniejszych propozycji.

Stare, dobre czasy: Lata 20. i Retro

Lata 20. XX wieku, nazywane również „Złotą Erą” czy epoką jazzu, to czas cekinów, piór i brokatu. Goście mogą zakładać garnitury i krótkie sukienki z opaskami na głowę, a swing czy jazz dopełniają atmosferę. Na takiej imprezie nie może zabraknąć klasycznych koktajli. Z kolei impreza w stylu retro to podróż w czasie. Wybór dekad, jak lata 70., 80. czy 90., pozwala na przypomnienie mody i muzyki z tamtych lat. Kolorowe stroje, dyskotekowe kule i hitowe przeboje to gwarancja dobrej zabawy.

Egzotyczne przygody: Hawajskie Luau i Safari

Hawajskie Luau przenosi nas w egzotyczne rejony. Palmowe dekoracje, kwiaty, wianki i hawajskie koszule to nieodłączny element tego motywu. Koktajle z palemką i parasolką podkreślają klimat wakacji. Natomiast Safari przeniesie cię w serce dżungli, gdzie zwierzęta, liany i maski plemienne stanowią główne elementy dekoracyjne.

Tajemnicze klimaty: Bal maskowy i Piracka przygoda

Bal maskowy to propozycja dla tych, którzy kochają tajemniczość i elegancję. Goście zakładają karnawałowe maski i stroje, które przypominają bale weneckie. Piracka przygoda z kolei przenosi nas w świat korsarzy, skarbów i tajemniczych map, gdzie czarno-czerwone dekoracje i papierowe papugi na ramieniu gości dopełniają klimatu.

Kinomania i Bajkowy bal

Pasjonaci kina docenią imprezę filmową. Czerwony dywan, fotel reżysera i klapsy tworzą klimat prawdziwej premiery. Uczestnicy przebrani za swoich ulubionych aktorów czy postacie filmowe będą mieli okazję poczuć się jak gwiazdy. Dla miłośników baśni idealnym wyborem będzie Bajkowy bal, na którym królowie, księżniczki, smoki i wróżki przeniosą gości w magiczny świat pełen przygód.

Dziki Zachód i Morskie opowieści

Jeśli marzysz o przygodzie, motyw Western przeniesie cię w czasy Dzikiego Zachodu z drewnianymi dekoracjami, kowbojskimi kapeluszami i muzyką country. Motyw Marine z kolei przenosi nas w świat żeglarzy, marynarzy z białymi i granatowymi dekoracjami oraz muzyką szant.