Event integracyjny to bardzo dobra okazja do bliższego poznania ludzi, z którymi przebywamy praktycznie cały dzień w ciągu tygodnia. Dzięki niej możemy zawrzeć nowe znajomości, czy nawet  zdobyć przyjaciół. Tego typu imprezy poprawiają jakość relacji między pracownikami i świetnie wpływają na działanie całej firmy. Dziś przedstawimy kilka pomysłów na integracyjny event.

Wigilia firmowa – kolacja integracyjna

Święta to bardzo magiczny i wyjątkowy okres. W tym czasie jesteśmy zrelaksowani i nie możemy się doczekać nadchodzących dni wolnych. Pozwólcie sobie na dobre żarty, śpiewanie kolęd, czy nawet obejrzenie jakiegoś świątecznego filmu. Najlepiej komedii. To pozwoli pracownikom się zrelaksować i poczują oni, że szef to też człowiek i naprawdę można się z nim „dogadać”. Tak zorganizowane spotkanie na pewno wprawi kadrę w iście świąteczny nastrój i da sposobność wszystkim lepiej się poznać.

Wyjazd za miasto – integracja w plenerze

Zima to świetna pora roku do zorganizowania weekendowego wypadu w góry, na narty, czy też dla relaksu w hotelu ze SPA. Do tego wieczorne chwile przy ognisku lub kominku i gry planszowe, czy wspólne śpiewanie świątecznych piosenek. Idealna okazja do wymienienia spostrzeżeń, długich rozmów i bliższego poznania się.

Pomysły na integrację w mieście

Jeżeli nie mamy okazji do takiego wyjazdu zawsze możemy w tym celu wykorzystać inne propozycje. Na przykład iść z naszymi pracownikami na miejskie lodowisko, udać się do escape roomów, w których czeka nas sporo dobrej zabawy i skok adrenaliny, gwarantujący rozgrzanie się.

Inne propozycje atrakcji na event integracyjny to wypad na paintball, czy GO-karty. Sposobów na udany event ze swoimi pracownikami jest wiele. Tylko od Ciebie i Twoich możliwości finansowych zależy, na który się zdecydujesz. Na pewno dzięki nim wszyscy bliżej się poznają, a chwile relaksu pozwolą naładować baterie i zabrać się na nowe projekty. Jeżeli w międzyczasie nawiążemy z naszymi pracownikami lepsze relacje, wszyscy na tym skorzystają, a atmosfera w biurze się poprawi.