Imprezy plenerowe organizowane się nie tylko w ciepłe, letnie miesiące. Koncerty w plenerze odbywają się także w zimą. Pewnie zwróciłeś uwagę, że nawet w mroźne miesiące prowadzący i gwiazdy nie występują na scenie ubrani w ciepłe kurtki. Wszystko to za sprawą odpowiednich nagrzewnic, które zapewniają przyjemne ciepło nawet w najbardziej niesprzyjające warunki pogodowe.

Kiedy warto wynająć nagrzewnicę na event? Przede wszystkim wtedy, kiedy spodziewasz się, że pogoda nie dopisze. Nagrzewnice to element obowiązkowy na imprezach plenerowych, które odbywać się będą zimą – mowa na przykład o miejskich sylwestrach czy koncertach walentynkowych.

Wybór nagrzewnicy

Wybór nagrzewnicy zależy przede wszystkim od wielkości sceny, a także ilości osób, które będą na niej przebywać. Jeśli zamierzasz ustawić nagrzewnice również dla gości, istotne znaczenie będzie miała wielkość całego eventu.

Wśród nagrzewnic możemy wyróżnić kilka różnych rodzajów. Pierwszy podział, który chcielibyśmy omówić to ten na nagrzewnice gazowe i elektryczne. Nagrzewnice gazowe, jak sama nazwa wskazuje, zasilane są gazem. Posiadają one termostat i wentylator, działają w sposób nadmuchowy. Oprócz nich na rynku dostępne są także nagrzewnice elektryczne, które podłączane są do gniazdka.

Nagrzewnice możemy podzielić również ze względu na ich aspekty wizualne. Standardowe nagrzewnice mają zwykle kształt srebrnej tuby, rzadziej kostki. Trzeba przyznać, że nie są one zbyt urokliwe. Od jakiegoś czasu rynek pobijają z kolei nagrzewnice kolumnowe. Mają one kształt wąskiej kolumny, w której tli się imitacja ognia. Nagrzewnice kolumnowe zasilane są energią elektryczną. Podobne do nagrzewnic kolumnowych, jednak zasilane za pomocą gazu, są parasole grzewcze. Prawdziwy ogień tlący się za szkłem robi spektakularne wrażenie.

Nagrzewnica na Twoją imprezę – Whatevent

Potrzebujesz nagrzewnicy na swoją imprezę? Nie mogłeś trafić lepiej. Możemy zaproponować Ci zarówno nagrzewnice o tradycyjnych kształtach, jak i eleganckie modele. Do wyboru masz również sposób ich zasilania. Jeśli nie jesteś pewien, który model będzie dla Ciebie odpowiedni, służymy pomocą. Opowiemy o każdym z nich i pomożemy wybrać najlepszy. Wybrany sprzęt dostarczymy na miejsce i zadbamy o to, by grzał przez całą imprezę. Nikomu nie będzie zimno, gwarantujemy!