Marzy Ci się naprawdę ekstremalny wyjazd firmowy? Mamy to! Taki wyjazd daleko w cieniu pozostawia nawet najbardziej wymagające survivale. Jest to propozycja tylko dla odważnych i żądnych ogromnej dawki adrenaliny. Sprawdź, czy Ty i Twój zespół jesteście na to gotowi.

Filmy o komandosach nie są Ci obce? A może dawniej marzyłeś o tym, by zasilić komandoskie szeregi? Jeśli tak, to pewnie domyślasz się, co czeka Cię na tym niezwykle ekstremalnym wyjeździe firmowym.

Czy przejdziesz rekrutację na komandosa?

Wyobraź sobie, że stawiasz się na prawdziwej rekrutacji na komandosa. Przed Tobą cały szereg ekstremalnie trudnych zadań. Musisz się w pełni przygotować, skupić i ruszyć przed siebie, pozostawiając w tyle wszelkie wątpliwości i lęki. Tylko bezbłędnie wykonane zadania zapewnią Ci dostanie się do szeregów komandoskich.

Co czeka Cię podczas rekrutacji? Jakie zadania spotkasz na swojej drodze? I w końcu – dlaczego powiedzieliśmy, że survival ani trochę nie umywa się do tej rekrutacji? Podczas survivalu razem z zespołem walczycie o przetrwanie. Względny spokój ułatwia to zadanie. Nic nie jest liczone na czas, nie ma żadnych punktów, nikt nie rzuca Wam komendy za komendą. Przygotowujecie wszystko w swoim tempie, macie czas, by odpocząć, a nawet ogrzać się przy ognisku. Stres, jaki może towarzyszyć podczas survivalu absolutnie nie może równać się z tym, który poczujesz podczas próby swoich sił w szeregach komandosów.

Wyobraź sobie, że zamiast szykować miejsce noclegowe pośrodku lasu, musisz jak najszybciej przedostać się przez ciemną jaskinię, robiąc przy tym jak najmniej hałasu. Po wyjściu z jaskini czeka na Ciebie lodowata, górska woda. Nie ma czasu na namysły. Zanurzasz się w niej po samą szyję, by dotrzeć na drugi brzeg. Pamiętaj, że tym razem znów goni Cię czas. Po dotarciu na brzeg czeka Cię jeszcze tor z przeszkodami i… Nie, to wciąż nie koniec. Czeka Cię jeszcze lot samolotem, a podczas lotu skok ze spadochronem! Ekstremalnie? I to jak!

Ekstremalny wyjazd firmowy z Whatevent

Chcesz sprawdzić siebie i swoich pracowników podczas rekrutacji na komandosa? Zorganizujemy dla Was ekstremalny wyjazd firmowy, który będziecie wspominać z ciarkami na plecach przez długi czas! Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie i swojemu zespołowi solidną dawkę przeżyć.