Imprezy integracyjne to bardzo szeroki temat, zarówno pod kątem wyboru miejsca do jego organizacji, jak i menu, muzyki czy też wystroju. Nie jest to łatwe przedsięwzięcie, jednak schody zaczynają się w momencie wyboru tematyki i atrakcji dodatkowych jakie mają zagościć podczas eventu. Są pokazy, które z całą pewnością można wykorzystać uniwersalnie – sprawdzą się dosłownie wszędzie.

Czary – mary, hokus – pokus

Wyciągnąć królika z kapelusza? Żaden problem. Iluzje karciane? Znikające przedmioty? To tylko nieliczne i najprostsze sztuczki potrafiące wprowadzić w stan całkowitego osłupienia. Specjalnie dla ciebie przygotujemy arcyciekawy pokaz iluzji. Nie będzie to zwykłe show pośrodku sali. Wykorzystamy specjalną scenografię i rekwizyty. Dzieła dopełni także dym połączony z różnokolorowym oświetleniem, a także muzyka – klimatyczne utwory dopasowane do aktualnie wykonywanej sztuczki. To wszystko sprawi, że wydarzenie iluzjonistyczne zapadnie w pamięć każdemu, kto znajdzie się w gronie publiczności. Sztuczki wykonywane przez magików, to spójny, zagadkowy pokaz. Jego ważnym elementem jest czynne włączenie w niego osób z publiczności. Taka interakcja z widzem, pozwala na jeszcze głębsze przeniknięcie do wyobraźni i wywołanie jeszcze większego efektu „wow!”. Będzie to przede wszystkim bardzo ciekawe uzupełnienie eventów tematycznych, które w założeniu z magią są związane. Mowa tutaj między innymi o evencie w stylu Alicji z Krainy Czarów, Andrzejkach czy też wieczorze z Wampirami.

Organizacja pokazu iluzji z Whatevent

Decydując się na tego typu atrakcję, możesz być pewny, że będzie to niezapomniany wieczór dla każdego uczestnika imprezy. Dlaczego więc warto wybrać naszą agencję do organizacji tego wspaniałego pokazu? Odpowiedź jest bardzo prosta. Posiadamy lata doświadczenia
w przygotowywaniu tego typu show, dzięki czemu dokładnie wiemy jak sprostać nawet najbardziej indywidualnym wymaganiom. W naszej ofercie znajdziesz światowej klasy iluzjonistów, którzy zabiorą ciebie i twoją firmę w zupełnie inny wymiar rzeczywistości. Posiadają wiedzę i umiejętności, jakich zwykły człowiek nawet sobie nie wyobrażał. Dzięki temu iluzja nadal jest tak bardzo fascynująca i wciąga nie tylko dzieci, ale chyba przede wszystkim dorosłych.