Wyjścia firmowe mające na celu integrację powinny zawierać w sobie elementy powalające na odstresowanie i zmotywowanie grupy uczestników. Poprawa relacji, zażegnanie konfliktów, wzrost lojalności w stosunku do firmy – to także bardzo istotne aspekty, o których należy pamiętać organizując taki event. Nasza agencja mając na uwadze wszystkie te czynniki, przygotowała fantastyczną wyprawę, która pozwoli całkowicie oderwać się od codzienności i zapewni wspaniałą atmosferę.

Wycieczka po Muzeum Browaru Żywiec

Historia tego browaru sięga 1856 roku, gdzie został założony z polecenia arcyksięcia Albrechta Fryderyka Habsburga. Przez lata firma ta zmieniała się wraz z rozwojem technologii, a co za tym idzie, dziś mamy do czynienia z bardzo nowoczesnym zakładem. Podobnie jest z mieszczącym się tam muzeum – nowinki techniki widoczne są tam na każdym kroku, dzięki czemu zwiedzanie jest bardzo przyjemne i zaskakujące. Istotnym ewenementem jest możliwość nieograniczonego robienia zdjęć i filmów, co w tego typu obiektach raczej się nie zdarza. Uczestnicy odkryją tam tajniki produkcji piwa sprzed lat oraz aktualny sposób jego wytwarzania. Cała historia tego miejsca przepełniona jest ciekawostkami związanymi z jego powstaniem, kolejnymi latami, przemianami, wojnami i czasami obecnymi. Warto także wspomnieć, że na Żywiecczyźnie warzenie piwa było czynnością wykonywaną już w XIII wieku. Czas sprawił jednak, że typowo rzemieślniczy, przydomowy zawód, został uprzemysłowiony na skalę światową.  Arcyksiążęcy Browar w Żywcu znajduje się w wielkiej czwórce najważniejszych obiektów na Szlaku Zabytków Techniki. Na zakończenie zwiedzania każdy otrzyma pamiątkowy kufel oraz możliwość skosztowania świeżego piwa. Osoby, które za alkoholem, nawet w małych ilościach, nie przepadają, będą mogły wybrać inny napój.

„Prawie robi wielką różnicę”

Któż nie pamięta tych słów pochodzących właśnie z reklamy Żywca? Podążając tym tropem, nasza agencja eventowa przygotowała dodatkowy program integracyjny, mający na celu połączenie tych sów ze zwiedzaniem browaru i doskonałą zabawą. Wszystkie przygotowane przez naszych animatorów zadania będą wymagały współpracy i logicznego myślenia. Po takim evencie, mówiąc z przymrużeniem oka, już nikt nie będzie uważał, że „prawie” to już „zrobione”.