Zorganizowane dobrego eventu firmowego to bardzo duże wyzwanie, niezależnie od tego, czy będzie to konferencja czy impreza integracyjna. Każde wymaga poświęcania czasu oraz otwartego umysłu pełnego pasji i artyzmu. Wiele organizacyjnych problemów i wyzwań mogą rozwiązać nowoczesne technologie eventowe. Mogą to być systemy komputerowe administracji czy transmisje on-line.  Najnowocześniejsze systemy oraz technologie pomagają stworzyć ogromne i widowiskowe show, a także usprawnić obsługiwanie gości czy pokazywanie produktów.

Coraz częściej zdarza się, że na wiele konferencji kończy się fiaskiem, wieje na nich nudą, a słuchacze wcale nie są zainteresowani. Zostaliście kiedyś zaproszeni na konferencje albo po prostu szef kazał wam się na jakiejś pojawić, bo on nie miał czasu? Najczęściej osoby na takich wydarzeniach siedzą znudzeniu na krzesłach albo pracują na laptopach udając, że słuchają konferansjera. Właśnie, dlatego warto inwestować w profesjonalizm. Nie wystarczy tylko świetny mediator, potrzebne są również różnego rodzaju bodźce, które przyciągną i skupią uwagę uczestników na spotkaniu. Z reguły każda konferencja wygląda podobnie: rejestracja uczestników, prelekcja, przerwa, podsumowanie, impreza i do zobaczenia. Szkoda, ze tak mało firm inwestuję w atrakcje. Nawet after-party jest bardzo rzadką formą wykorzystywaną przez przedsiębiorców. Czy nie sądzicie, że zdecydowanie lepiej się czujemy i jesteśmy bardziej zainteresowani, kiedy coś nas intryguję albo nie możemy się czegoś doczekać? Efekt „wow” na evencie powinien być nieodzownym elementem każdego wydarzenia. Nasza agencja eventowa zawsze dba o to, aby poziom zadowolenia gości był najwyższy, zapewniając szeroką gamę przeróżnych atrakcji wzbudzających zainteresowanie. Każdą technologie można dostosować to tematyki spotkania i uatrakcyjnić je dzięki temu. Organizacja ciekawej konferencji czy eventu oraz zapewnienie atrakcji dla dyskutantów z pewnością zaskoczy ich oraz zaciekawi, co sprawi, że chętnie będą uczestniczyć w każdej kolejnym spotkaniu firmowym czy biznesowym.

Jakie są dostępne innowacyjne technologie na eventach?

 1. iFloor, czyli interaktywne powierzchnie prezentacyjne
 2. Mapping 3D
 3. Piramidy holograficzne 3D
 4. Monitory transparentne
 5. Virtual Painting, czyli rysowanie na powierzchniach i budynkach
 6. Sterowanie gestami, czyli prowadzenie animacji za pomocą ruchów rąk
 7. Monitory dotykowe
 8. Wirtualny mediator
 9. Mind Control, czyli sterowanie gry poprzez myśli
 10. Rejestracja skanerem
 11. Wiele innych nowoczesnych technologii oraz atrakcji.

Wykorzystując, chociaż jedną z możliwych technologii z pewnością sprawimy, że uczestniczy nie będą zadawać sobie pytania, „Co ja tutaj robię?”, tylko będą zaciekawieni, a nawet będą się świetnie bawić. Przykładowo gra Mind Control jest alternatywną atrakcją do wykorzystania przy organizacji integracji pracowników, ponieważ posiada one różne warianty oraz możliwości. Rejestracja skanerem genialnie sprawdza się przy konferencji z duża ilością zaproszonych gości. Znakomicie usprawnia to system rejestracyjny i sprawdzania, a także odznaczania przybyłych osób. Szybko i bezbłędnie. Nikt nie musi siedzieć i wertować pięciu kartek z nazwiskami i szukać odpowiedniego. Monitory dotykowe pozwalają na szybkie efektowne przekazywanie informacji i pokaz slajdów. Każda z technologii posiada swój efekt „wow”, który zdecydowanie warto wykorzystywać, jeśli mamy taką możliwość.

Nowoczesne technologie zwiększają prestiż każdego wydarzenia i fascynują oraz wzbudzają zainteresowanie uczestników. Sprawiają, że są to niezapomniane przeżycia i warte uwagi i ciekawe sposoby przedstawienia przykładowo nowego produktu na rynku.