Potrzebujesz nietuzinkowego i przede wszystkim spektakularnego pomysłu na imprezę z przytupem? Nie musisz daleko szukać! Wystarczy, że zostaniesz z nami do końca i przeczytasz, w jaki sposób, oryginalnie, szybko i bez starty czasu zaplanować raz wystawić najlepszą imprezę integracyjną w stylu architektonicznym!

 Przygoda z projektem – impreza od A do Z

Architektoniczna impreza będzie obfitowała w projektowanie różnego typu urządzeń z wykorzystaniem zabawy oraz nauki. Na początek zaczniemy od wstępnego zaaranżowania przestrzeni do eventu – wybór lokalu, lista gości, scena, oświetlenie, nagłośnienie, a także catering. Później sprawdzimy, które zabawy będą najlepsze dla grupy uczestników, oraz jak wpleść je w wydarzenie, by odniosły zamierzony skutek.

 Atrakcje dla architektów

Poniżej przedstawiamy listę rozrywek, które wzbogacą i ożywią imprezę, a także porwą gości w wir dobrej zabawy.

1.      Projektowanie makiety piramidy oraz najdłuższego budynku świata za pomocą styropianu.

2.      Kreślenie wzorów budynków za pomocą ogromnych przyborów piśmienniczych.

3.      Przeniesienie się na plac budowy w 3D.

4.      Pojedynki w MeinKraft.

5.      Projektowanie wymyślnych trendów w modzie wnętrzarskiej w śmiesznym i nietuzinkowym stylu.

6.      Quiz wiedzy architektonicznej.

7.      Turniej na najlepszy projekt.

Jak szybko i efektywnie zaplanować takie przyjęcie?

Co dwie głowy to nie jedna, więc serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej agencji Whatevent. Specjalizujemy się w organizowaniu najlepszych eventów dla firm, dlatego jesteśmy numerem jeden na rynku eventowym w Polsce. Działamy na terenie całego kraju, więc bez obaw pisz do nas na mail lub zadzwoń. Dane do kontaktu znajdziesz poniżej. Dzięki temu łatwiej nam będzie określić to na czym Ci zależy oraz dopasować ofertę indywidualnie. Czekamy na informację!