Niema impreza może być świetną rozrywką oraz odskocznią od tradycyjnych eventów w nudnym stylu. Do jej przygotowania nie trzeba wiele atrakcji i rozrywek, które zagwarantują prawdziwą burzę emocji oraz spowodują, że wszyscy z niecierpliwością zaczną wypatrywać następnych konkurencji. Ale jak zorganizować taki spektakularny event? O czym warto pamiętać? Odpowiedzi na te pytania zostaną udzielone poniżej.

Klucz udanej imprezy w stylu niemym

Przygotowanie imprezy rozpocznie się od wyboru miejsca, w którym będzie można świetnie rozplanować scenę, stoliki oraz miejsce dla hostess. Zabawy, które przygotujemy będą oscylowały wokół najlepszy i najznamienitszych rozrywek w stylu niemym. Nie zabraknie odgrywanie scenek z niemych filmów oraz próby samodzielnego nagrania takiej produkcji bez użycia głosu. Możecie również liczyć na inspirujące i naprawdę kreatywne kalambury czy rebusy.

W drugiej części eventu będzie już można się ze sobą porozumiewać, jednak gościom zostaną zasłonięte oczy, a innym usta lub uszy. Waszym zadaniem będzie poszukiwanie zagadek i rozwiązywanie ich w celu otwarcia skrzynki z główną nagrodą. Grupa, której uda się to najszybciej zgarnie najlepszą skrzynkę, a drugie i trzecie miejsce otrzyma dyplom oraz medal.

Jak zabrać się za profesjonalną organizację eventu?

Tego typu przyjęcie to świetna odmiana, a także zabawa oraz pomysł na event integracyjny dla swoich pracowników. Relaks, rozrywka oraz przednia zabawa z dawką przygód gwarantowana i to praktycznie bez żadnego wysiłku. Dlaczego? Wystarczy że napiszesz do naszego teamu z Whatevent, który zajmie się wszystkim. Zapraszamy serdecznie do współpracy! Dane kontaktowe do naszej agencji znajdziesz poniżej.