Impreza taneczna, na której nikt się nie bawi, to koszmar każdego organizatora. Na nic się zdadzą efekty świetlne, muzyka i DJ albo zespół, wszystkie starania pójdą na marne, jeśli goście nie zaczną tańczyć. Pewna nieśmiałość czy spięcie są zrozumiałe na początku wydarzenia, zwłaszcza w gronie nieznajomych. Organizator musi przewidzieć taką okoliczność i zadbać o to, by rozkręcić towarzystwo. Zwykle zajmują się tym wodzireje, ale są eventy, na którym będą oni po prostu nie na miejscu. Czy jest inne wyjście? Tak – zatrudnienie fordanserek!

 Specjalistki od rozkręcania imprez

            Fordanserki to hostessy specjalizujące się w tańcu. Zadbają o to, by parkiet nigdy nie był pusty i zaproszą gości do wspólnej zabawy. Dzięki nim nikt nie będzie podpierał ściany, a impreza szybko się nie skończy. Piękne, uśmiechnięte i do tego utalentowane tanecznie dziewczęta nikogo nie pozostawią obojętnym. Imprezy klubowe czy firmowe, afterparty, dyskoteki, wszelakie zabawy taneczne będą z nimi jeszcze bardziej udane. Hostessy to osoby z doświadczeniem w kontaktach z ludźmi i działaniach promocyjnych. Wynajmując je, możesz być spokojny o sukces wydarzenia!

 Nie tylko piękne panie

            Oczywiście nie tylko kobiety wykonują zawód hostess-tancerek. Panowie z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem równie wspaniale sprawdzą w roli fordanserów i rozgrzeją parkiet do czerwoności. Każda uczestniczka prędzej odważy się zaszaleć w tańcu, kiedy zaprosi ją do niego przystojny gentleman. Tak samo jak hostessy, hości zajmują się promowaniem i budowaniem relacji. By zagwarantować sobie powodzenie, a gościom niepowtarzalne wrażenia, najlepiej będzie zatrudnić na imprezę zarówno hostessy, jak i hostów!

 Hostessy na event tylko z Whatevent!

            Dobierając kadrę ludzi na wydarzenie, należy wybierać osoby najbardziej odpowiednie i w pełni profesjonalne w tym, czym się zajmują. To samo dotyczy hostów i hostess, wynajętych do roli tancerzy na imprezie. Od ich zaangażowania i podejścia do powierzonych zadań zależy sukces przedsięwzięcia, ale też wizerunek organizatora. Dlatego, by mieć pewność pełnej fachowości, po hostessy zgłoś się do Whatevent. Współpracujemy tylko z najlepszymi w tym zawodzie, ludźmi z doświadczeniem, których entuzjazm i kultura osobista są ponadprzeciętne. Dobra zabawa gwarantowana!