Piramidy i Kleopatra czekają na rozkręcenie imprezy. Daj się porwać egipskim rytmom na evencie w stylu starożytnych mieszkańców piramid, kultu kotów i szisz. Na party nie będzie miejsca na nudę – dobra zabawa, konkursy w egipskim stylu, wytworny taniec oraz uczty przy najlepszych potrawach. Tego nie możesz przegapić!

Scenografia egipska

Lokal zostanie urządzony z dbałością o każdy szczegół. W oknach postawione zostaną drewniane figury kotów oraz kadzidła, rozprowadzające aromatyczne zapachy. Zamiast rolet, zawisną ciężkie zasłony, a pod stopami poczujesz piasek i odrobinę egzotyki. Na stołach pojawią się świece oraz szisze. Pod ścianą znajdzie się tron dla Kleopatry oraz makieta piramidy.

Hostessy rozdadzą gościom powitalne kieliszki z winem oraz egipskie peruki. W wazonach pojawi się piasek oraz figurka kota. Oprócz tego przy wejściu stanie makieta pytona i stanowisko z animatorką, która wykonuje makijaż oraz tatuaże z henny.

Atrakcje w egipskim stylu – rozrywka i zabawa

Pierwszą atrakcją wieczoru będzie pokaz tańca brzucha, wykonany przez zespół profesjonalnych tancerek. Następnie goście będą mogli wziąć udział w nieco „niebezpiecznych” zawodach: leżenie na gwoździach i taniec z pytonem.

Gdy emocje opadną, na scenie pojawi się ekipa, która zaprezentuje plucie ogniem oraz żonglowanie nożami. Po występie, lokal zamieni się w piramidę, w której pojawiają się plagi egipskie. Konkurs wygra ta drużyna, która będzie potrafiła je pokonać. Kolejne atrakcje wieczoru to:

  • odszyfrowywanie hieroglifów,
  • mumifikacja,
  • nauka tańca brzucha,
  • malowanie henną na szkle,
  • palenie sziszy na czas,
  • biesiada,
  • turniej tańca,
  • konkurs na najlepszą charakteryzację egipską.

Przygotuj imprezę z Whatevent

Nasza firma eventowa ma za zadanie pomóc Ci przygotować najlepsza imprezę w stylu egipskim, z dopracowaniem wszystkich szczegółów. Zajmiemy się scenografią oraz atrakcjami. Na Twoje życzenie, zmodernizujemy pomysły lub wdrożymy Twoje. Czekamy na maila lub telefon – Twoje zlecenie zostanie wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Pełen profesjonalizm gwarantowany.