Święto zakochanych obchodzone 14 lutego ma wierne grono antyfanów. Nie do każdego przemawia celebracja tego dnia i dla takich osób również dobrze znaleźć jakąś alternatywę do świętowania. Poniżej znajduje się kilka dobrych pomysłów na zabawę antywalentynkową.

 Anty-speed dating

 Choć speed dating mógłby świetnie sprawdzić się jako event walentynkowy, można zmodyfikować odrobinę jego założenia i zaproponować odmianę „szybkich randek” dla antyfanów walentynek. W oryginalnej wersji speed dating polega na zebraniu singli oraz zapoznaniu ich ze sobą. Mają oni parę minut na porozmawianie z drugą osobą i poznanie jej, a po upływie określonego czasu następuje nowa tura i zmiana rozmówców. Po ostatniej turze w specjalnie przygotowanych do tego formularzach uczestnicy speed datingu zaznaczają, kto przypadł im do gustu i na podstawie tego są później do siebie dopasowywani. Z okazji antywalentynek można poprowadzić akcję inaczej: uczestnicy w rozmowie i w formularzach wymieniają na przykład swoje słabsze strony, rzeczy, których nie lubią czy też swoje spostrzeżenia na temat święta 14 lutego i to na podstawie takich podobieństw są ze sobą parowani. A wszystko z lekkim przymrużeniem oka.

 Maraton filmowy w warszawskim kinie lub kawiarni

 Z racji, że filmy są lekiem na każde zło, doskonale sprawdzą się również dla walentynkowych oponentów. We współpracy z warszawskimi kinami lub kawiarniami możesz zorganizować pokaz filmów, które poprawią humor każdemu, kto w ten dzień będzie w gorszym nastroju. W programie możesz zawrzeć komedie, horrory czy też kino akcji lub wymieszać ze sobą kilka gatunków. Z pewnością będzie to dla wielu bardzo miła alternatywa dla oglądania podobnych filmów w domu.

 Antywalentynkowa impreza dla singli w Warszawie

 Kolejnym bardzo dobrym pomysłem jest organizacja imprezy dla osób w stanie wolnym. Warunek: przychodzimy bez osoby towarzyszącej. Zabawa bez dress code’u, a w tle najlepsze przeboje ostatnich lat lub specjalnie przygotowana playlista z ustalonym motywem przewodnim. Będzie to świetna okazja do poznania nowych osób, a warszawskie kluby służą swoją przestrzenią do wykorzystania na imprezę.

Jakikolwiek event planujesz, nasza firma pomoże Ci w jego organizacji. Agencja Whatevent ma duże doświadczenie w zakresie organizacji różnego rodzaju wydarzeń i jest gotowa spełnić każde Twoje życzenie. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i Twoją bezcenną satysfakcję. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy już dziś.