Pokazy iluzji jako magiczna atrakcja twojego eventu! 

2023-03-19T01:52:40+01:0017 marca 2023|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Magia fascynuje każdego z nas, niezależnie od naszego wieku. Pokazy iluzjonistów zawsze przykuwały oko i cieszyły się dużą popularnością na rożnego rodzaju uroczystościach czy eventach. Co to w ogóle jest iluzja? Według słownika ortograficznego PWN, jest to:

  • «wrażenie, że się widzi coś, czego w istocie nie ma»
  • «wiara w coś lub w kogoś albo przekonanie o czymś, niemające pokrycia w rzeczywistości»
  • «zniekształcone widzenie lub błędna interpretacja czegoś pod wpływem silnych emocji»

A więc na czym polega taki pokaz? Na niczym inny jak wywołaniu zjawisk pozornie sprzecznych z prawami fizyki, wszystko to, przy pomocy dobrego kontaktu z publicznością i odwróceniu ich uwagi. Czy przedmioty mogą latać, ludzie znikać, a zapałka samoistnie się zapalać? Oczywiście, że nie! Jednak podczas takiego występu, to wszystko staje się możliwe! Aby taki efekt uzyskać, iluzjonista musi być sprawnym w tym co robi. Przygotować wcześniej zaplanowane triki i sztuczki, aby wszystko wyszło zgodnie z planem. Publiczność bywa niekiedy trudna, dlatego dobry iluzjonista musi umieć wybrnąć z każdej sytuacji i potrafić zabawić każdego członka eventu.

Rodzaje iluzji

Możemy wyróżnić kilka rodzaji sztuki iluzji. Są to między innymi:

  • Zręcznościowe inaczej zwane mikroiluzją, przy których wykorzystuje się manipulację publiczności i kontakt z nimi
  • Sceniczne, iluzjonista ma możliwość pokazania więcej, ze względu na większą dyskretność
  • Kameralne, tego typu występy sprawdza się idealnie na rożnego rodzaju imprezy okolicznościowe czy eventy

Wiele nie potrzeba, aby zapewnić klientom magiczny wieczór. Dbając o profesjonalny wydźwięk całego wydarzenia, zapewnimy Państwu niezapomniane wrażenia. Taki spektakularny występ, możemy zobaczyć w Internecie, jednakże to już nie będzie ten sam efekt wow. Na żywo wszystko wydaje się znacznie lepsze. Takie show na spotkaniu firmowym będzie idealną atrakcją urozmaicającą event. Wszystko to pomożemy zorganizować, gwarantujemy Państwa zadowolenie. Czekamy na wiadomość telefoniczną bądź mailową.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE