Organizacja tematycznej imprezy integracyjnej to zawsze nie małe wyzwanie. Szczególnie, gdy ciężko jest się zdecydować, do czego tak naprawdę powinna się odnosić. Whatevent jako profesjonalna agencja z wieloletnim doświadczeniem, może zaproponować coś, co będzie przetestowanym i sprawdzonym pomysłem. Event, który zawsze się udaje to event w stylu Dzikiego Zachodu.

Dziki, dziki, dziki, dziki zachód…

Bardzo dziki zachód, oznacza bardzo dzikie dekoracje. Oryginalność tego stylu sprawia, że odwzorowanie go w nowoczesnym lokalu lub pomieszczeniu, wymaga ogromnej kreatywności i pomysłowości. Nasza agencja oferuje wynajem dekoracji rodem z dzikiego zachodu. Kowbojskie kapelusze, drewniane koła, beczki, charakterystyczne drzwi – czas na przeniesienie się do prawdziwego saloonu z zachodnich bezdroży. Nie małym zaskoczeniem będą kultowe listy gończe porozwieszane na ścianach, które będą przedstawiać… samych uczestników imprezy! Taki event nie może się oczywiście obyć bez rewolwerów oraz elementów wpisujących się w charakter tamtego rejonu czyli szubienic. W większych pomieszczeniach możemy także zainstalować dyliżans, w którym przepiękne zdjęcia wykonają sobie wszystkie damy. Oryginalną formą dekoracji będzie także wyświetlana na ścianie wiązanka filmów związanych z kulturą country, która pozwoli na wprowadzenie wszystkich uczestników w klimat wspaniałego Dzikiego Zachodu.

Wynajem dekoracji od agencji Whatevent

Wypożyczając dekoracje od naszej agencji, możesz być pewny, że będą to najpiękniejsze i najbardziej wpasowujące się w tematykę imprezy elementy wystroju. Doskonała jakość jaką prezentujemy znajdzie odzwierciedlenie we wszystkich ozdobach i przedmiotach. Specjalnie na twoją imprezę oprócz samego wynajmu dekoracji, zaoferujemy możliwość ubioru sali przez kadrę naszych pracowników. Zaprojektujemy jej wystrój, dowieziemy wybrane elementy na miejsce, a także zajmiemy się ich montażem. Dostosujemy także oświetlenie, które ma kluczowe znaczenie
w odwzorowaniu klimatu country. Wszystko wykonujemy z dbałością o najmniejszy szczegół, aby każdy mógł się poczuć jak prawdziwy mieszkaniec terenów Dzikiego Zachodu. Jeżeli potrzebujesz także kompleksowej obsługi eventu o tej tematyce, łącznie z atrakcjami i muzyką – jesteśmy również do twojej dyspozycji. Stworzymy dla ciebie event na miarę Dzikiego Zachodu, którego pozazdrościć będzie ci mógł nawet sam Lucky Luke!