Lazurowe Jezioro jest nazywane również „polskimi Malediwami”. Te dobrze kojarzące się określenia, jezioro zawdzięcza, swojemu pięknu. Niesamowita, niebieska woda, która raczej nie kojarzy się z Polskimi warunkami, przyciąga turystów z całej Polski. To idealne miejsce na odpoczynek, szczególnie teraz, kiedy panuje pandemia i nie mamy możliwości wyjechać za granicę. Lazurowe Jezioro znajduje się w Osadniku Gajówka, czyli 180 km od Warszawy. Pracownicy, dużych korporacji w Warszawie na pewno docenią to miejsce, ponieważ malowniczy krajobraz potrafi niesamowicie dobrze wpływać na nasz ciągle zabiegany umysł. Jeżeli jesteś szefem i zastanawiasz, gdzie zorganizować szkolenie biznesowe, to gwarantujemy, że polskie Malediwy, spełnią oczekiwania Twoje i Twoich pracowników.

Najlepiej wybrać się tam latem…

Organizacja szkolenia w Osadniku Gajówka to jeden z lepszych miejsc na szkolenie, jednak warto przyjechać tutaj latem. Ta pora roku, najlepiej oddaje urok jeziora. Woda wydaje się wtedy jeszcze bardziej błękitna, a otaczająca okolice roślinność, jest soczyście zielona.
Pewnie zastanawiacie się skąd, wzięło się to niesamowite jezioro. Osadnik Gajówka jest sztucznym zbiornikiem wodnym. Powstało po dawnym wyrobisku Kopalnianym Węgla Brunatnego Adamów. Idealny niebieski kolor, jezioro zawdzięcza węglanowi wapnia.
Nad jeziorem można się opalać i poczuć klimat tego wspaniałego miejsca. Dobrym pomysłem będzie, zorganizowaniu tutaj pikniku firmowego. Cudownie jest integrować się w tak urokliwym miejscu.

Punkt widokowy.

Kiedy będziemy jechać od strony miejscowości Psary, zbiornik będzie znajdował się po naszej lewej stronie. To tam został przygotowany, specjalny punkt widokowy. Z tego miejsca, można zobaczyć niemalże cały zbiornik. Dla turystów został przygotowany darmowy parking, by jeszcze bardziej ułatwić napawanie się widokiem!

Gdzie można się zatrzymać?

Najlepszą i najbliższą lokalizacją, w której można zaplanować nocleg, jest Hotel Uniejów i Lawendowe Termy. Jednak, jeśli, nasz klient wybierz inny hotel, bez problemu, zarezerwujemy tam nocleg za Ciebie.

Każdy, kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć tego urokliwego miejsca, powinien tutaj przyjechać. To idealne miejsce do wypoczynku nawet w dużym gronie, jakim jest zespół firmy.