Przygody Alicji w Krainie Czarów Lewisa Carrolla to opowieść znana i lubiana na całym świecie. Nie ma chyba nikogo, kto by o niej nie słyszał. Jest nieustanną inspiracją dla autorów książek i filmów, nie tylko adaptacji oryginału. Motywy tej historii wykorzystywane są nawet przez dekoratorów wnętrz i projektantów mody, można je znaleźć na różnego rodzaju gadżetach i przedmiotach codziennego użytku, przez co życie staje się nieco bardziej kolorowe. Nie trzeba jednak poprzestawać na takich drobiazgach. Kraina Czarów może stać się rzeczywistością!

 Prawdziwy Wonderland, prawdziwe przeżycia

            Każdy z nas czasem marzy o tym, by znaleźć się w jakimś innym świecie. Mógłby tam przeżyć niesamowite przygody i odpocząć od prozy codzienności, która bywa przytłaczająca. Wszelkie imprezy i eventy są właśnie namiastką takiej fantazji, odskocznią od tego, co zwyczajne. Jednak takie spotkania mogą być do siebie łudząco podobne. Łatwo to zmienić!

Wykorzystanie pakietu dekoracji tematycznych to doskonały sposób na stworzenie niepowtarzalnego klimatu wydarzenia. Oferowany przez nas zestaw utrzymany w stylistyce Alicji w Krainie Czarów pozwoli przenieść Twoje wydarzenie do prawdziwego Wonderlandu. Uczestnicy poczują się tak, jakby naprawdę wpadli do króliczej nory, a wspomnienia z zabawy pozostaną w głowach na długo!

Nie tylko herbaciane przyjęcie!

            W czasie swojej podróży po Krainie Czarów Alicja trafiła na przyjęcie herbaciane u Szalonego Kapelusznika. Jednak nasz pakiet dekoracji nadaje się na wszelkiego rodzaju imprezy, nie tylko na tea party! Czy to jubileusz, impreza firmowa, gala tematyczna, spotkanie karnawałowe czy z okazji halloween – każde wydarzenie zasługuje na odrobinę bajkowej magii i spektakularny efekt, jaki daje wykorzystanie profesjonalnej scenografii. Oprócz funkcji dekoracyjnej, dekoracje mogą zostać wykorzystane także do zorganizowania atrakcji!

Gotowy na przygodę?

Jeśli bajkowy klimat Alicji w Krainie Czarów to właśnie to, czego szukasz, skontaktuj się z nami! Agencja Whatevent oferuje wynajem dekoracji tematycznych wraz z pełnym pakietem serwisowym. Dowieziemy dekoracje do dowolnego miejsca na terenie kraju, a nasi fachowcy zajmą się aranżacją i montażem. Zadbamy o to, by efekt był powalający. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i materiałów. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!